Modny w biurze - ubrania i akcesoria dla stylowego biznesmena

BA
11.01.2018 20:30
Pracujesz w biurze, w którym obowiązuje ścisły dress code? Chcesz wyglądać profesjonalnie i stylowo? Zobacz, co musisz mieć w szafie!

Może właśnie dostałeś pracę w biurze? Albo pracujesz już od jakiegoś czasu w takim miejscu i doskonale wiesz, co to dress code. Szef każe ci wyglądać profesjonalnie? To oznacza, że w twojej szafie powinny znaleźć się właśnie takie ubrania i akcesoria: 

Marynarki i eleganckie koszule 

Marynarki i koszule / kolaż redakcja, materiały partnerów
Marynarki i koszule / kolaż redakcja, materiały partnerów

Pracując w biurze powinieneś wyposażyć swoją szafę w kilka eleganckich koszul i marynarek, szczególnie jeśli twoja praca polega na kontakcie z klientem. Nie muszą to być od razu całe garnitury ani też przesadnie stonowana kolorystyka. Możesz zdecydować się na koszule w delikatnych odcieniach błękitu, różu lub fioletu. Do tego dobierz szarą lub granatową marynarkę. 

Eleganckie buty 

Eleganckie buty / kolaż redakcja, materiały partnerów
Eleganckie buty / kolaż redakcja, materiały partnerów

W garderobie prawdziwego biznesmena nie powinno zabraknąć także eleganckich butów. Możesz więc zdecydować się na klasyczne, czarne półbuty wizytowe albo wybrać modele w innych kolorach jak brąz, szary czy bardzo modny w tym sezonie kolor granatowy. W biurowych stylizacjach unikaj butów z lakierowanej skóry. 

Uzupełniające akcesoria 

Biznesmen akcesoria / kolaż redakcja, materiały partnerów
Biznesmen akcesoria / kolaż redakcja, materiały partnerów

Idealna biurowa stylizacja musi być uzupełniona odpowiednimi dodatkami, które podkręcą profesjonalny look. Dobierz więc do swojego zestawienia elegancki krawat w nieco kontrastowym kolorze albo stylową muchę. Przydać mogą ci się także spinki do mankietów oraz pakowna, skórzana aktówka. 

Więcej ubrań i akcesoriów dla eleganckiego biznesmena znajdziesz poniżej: 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX