Zimowe kurtki męskie. Dużo modeli polskich marek i w atrakcyjnych cenach

BA
11.10.2018 13:00
kurtki męskie zimowe

kurtki męskie zimowe (kurtki męskie zimowe)

Szukasz taniej i modnej kurtki na zimę? Teraz możesz upolować stylowe modele w niskich cenach. Zobacz!

Mimo że temperatury na zewnątrz nadal nie przypominają tych zimowych, to jednak warto pamiętać, że ten sezon co roku zaskakuje i jeszcze mogą nadejść mroźne dni. Musisz więc mieć w szafie kurtkę zimową, która ochroni cię przed mrozem. Znaleźliśmy więc kilka modeli, które teraz można kupić taniej. Oto one.

Kurtki puchowe męskie

Kurtki puchowe / fot. theberry.com / materiały partnerów
Kurtki puchowe / fot. theberry.com / materiały partnerów

Puchowa kurtka to świetny wybór na zimę. Jednak aby wybrać odpowiedni model, trzeba poświęcić chwilę. Możesz kupić tern z drobnymi pikowaniami, który zawsze doskonale układa się na sylwetce albo zdecydować się na wyraźniejsze pikowanie. Ta ostatnia opcja będzie idealna, jeśli masz dosyć szczupłą budowę ciała.

Klasyczne i sportowe kurtki zimowe

Kurtki męskie zimowe
Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów

A może wolisz klasykę? Jeśli tak, zdecyduj się na standardowe modele kurtek zimowych, które fasonem przypominają przejściowe kurtki, ale różnią się rodzajem ocieplenia. Możesz wybrać więc dłuższy model dopasowany do sylwetki albo postawić na krótsze modele - podobne do bomberek. 

Parka męska na zimę

Kurtki parki / fot. s-media-cache-ak0.pinimg.com / materiały partnerów
Kurtki parki / fot. s-media-cache-ak0.pinimg.com / materiały partnerów

Parka niezmiennie od kilku sezonów jest na szczytach listy trendów. Najmodniejszy nadal jest tradycyjny model w kolorze zielonym, ale warto też wziąć pod uwagę inne barwy, takie jak czerń, szarość albo czerwień. Możesz wybrać też parkę ze skórzanymi wstawkami, która nadaje ciekawy charakter stylizacji. 

Więcej modnych kurtek zimowych w atrakcyjnych cenach znajdziesz w przeglądzie poniżej.

Więcej o: