Idealne buty na jesień: przegląd sztybletów dla mężczyzn

Roksana Krawczyk
11.12.2017 13:30
Sztyblety świetnie wyglądają i pasują do wszystkiego. Zarówno do eleganckiej stylizacji, jak i tej sportowej. Bardzo komfortowe, dostępne w wielu kolorach i wzorach, są świetną alternatywą dla eleganckich półbutów.

Botki
Materiały prasowe/notey.com

Sztyblety to płaskie skórzane buty sięgające za kostkę. Ich cechą charakterystyczną są gumki po bokach, co ułatwia wkładanie. Klasyczne sztyblety są wykonane z gładkiej, czarnej skóry. Obecnie można znaleźć je w wielu kolorach i wzorach. Na początku były to buty przewidziane do jazdy konnej. Największą sławę zdobyły w latach 60., kiedy to nosili je członkowie takich zespołów, jak The Beatles i The Rolling Stones. Oto 15 modeli, z którymi stworzycie świetne stylizacje.

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • friend1967

    Oceniono 18 razy 4

    Wreszcie mamy sztyblety. A kiedy w końcu panowie eksperci zaoferują panom ich oficerki? Najwyższy czas. W końcu kobietki w butach z cholewami to niestety dziwki w sensie mentalnym albo tirówki w sensie zawodowym. A panowie w zimowych trampkach lub nieśmiertelnych adidaskach to też nieporozumienie. Pozdrawiam ekspertów.

  • e-grazus

    Oceniono 19 razy -13

    mój dziadek takie buty nosi wtedy, kiedy sprzata świniom w chlewie, no no...modnego dziadka mam hahahah

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX