Letnie zestawy do pracy, czyli jak przetrwać upały w biurze

Redakcja
27.05.2016 13:00
Smart casual

Smart casual (kolaż Redakcja /Smart casual)

Przetrwanie letnich upałów w garniturze może graniczyć z cudem. Zwłaszcza jeśli jeszcze zepsuła się klimatyzacja! Jeżeli szukasz alternatywy, w której będziesz prezentował się profesjonalnie, a jednocześnie będzie Ci wygodnie - zobacz nasze zestawy.

Biurowy dress code bywa bardzo wymagający, ale na szczęście w wielu przypadkach firmy pozwalają od niego nieco odbiegać. I chociaż nie mamy złotego środka dla panów pracujących w bankach, gdzie garnitur jest obowiązkowy - to dla każdego, kto może pozwolić sobie na chociaż nieco bardziej swobodny strój, przygotowaliśmy trzy letnie zestawy idealny do pracy. Tylko pamiętaj - żadnych szortów i sandałów! To z pewnością nie doda Ci profesjonalnego wizerunku - taki duet zostaw na weekend lub urlop.

Szara eminencja

Szara eminencjakolaż Redakcja /Szara eminencja

Szarości zawsze są eleganckie i prezentują się profesjonalnie. Są też doskonałą alternatywą dla czerni, zwłaszcza latem, kiedy zależy nam na noszeniu jaśniejszych kolorów, które mniej przyciągają słońce. Do szarych spodni i lekkiej marynarki dobraliśmy jasną koszulę, która nieco ożywi ten zestaw. W takim zestawie będziesz dobrze wyglądał nie tylko w biurze, ale też na spotkaniu z klientem.

Smart casual

Smart casualkolaż Redakcja /Smart casual

Połączenie jeansów, koszulki i casualowej marynarki to też dobry wybór do pracy. Marynarkę można bez trudu zdjąć w razie upału, a np. podczas rozmowy z klientem bądź przełożonym - założyć, dzięki czemu w jednej chwili zyskamy bardziej elegancki wizerunek. Klasyczne, stonowane kolory - połączenie beżu i odcieni granatu nada wizerunkowi profesjonalizmu.

Dla odważnych

Dla odważnychkolaż Redakcja /Dla odważnych

Koszule z krótkim rękawem są praktyczne latem, ale do pracy raczej byśmy je odradzali. Nigdy nie wyglądają elegancko - co innego długi rękaw w odważnym kolorze. Z pewnością jest to propozycja dla panów, którzy lubią się wyróżnić, co w biznesie może być bardzo pozytywnie odbieraną cechą. Stonuj pomarańczową koszulę klasycznymi dodatkami. Ciemne spodnie będą równie dobrym rozwiązaniem, ale my na lato proponujemy krój w jasnym kolorze.

Więcej o: