Nowa kolekcja Reserved: co wiosną znajdziemy w sklepach marki?

Natalia Stachacz
19.01.2017 15:00
Nam - klientom, początek roku kojarzy się przede wszystkim z zimowymi wyprzedażami. Zupełnie inaczej do tego okresu podchodzą przedstawiciele większości znanych marek, którzy już od kilku tygodni intensywnie pracują nad wprowadzeniem do sklepów wiosenno - letniej kolekcji. Efekty wielomiesięcznej pracy projektantów za chwilę ujrzą światło dzienne. My kilka dni temu mieliśmy okazję obejrzeć nowości Reserved. Co już niedługo znajdziemy w salonach tej polskiej marki?

źródło: https://www.instagram.com/avanti_magazyn/

źródło: https://www.instagram.com/avanti_magazyn/

Reserved to największa marka koncernu LPP i jedna z popularniejszych sieciówek w naszym kraju. Szeroki asortyment i sklepy w bardzo wielu polskich miastach (nawet tych mniejszych) to jej główne zalety. Do tej pory projektanci Reserved kolekcje opierali na klasycznych fasonach i kolorach, uzupełniając je tzw. hitami sezonu. Właśnie dlatego podczas niedawnej prezentacji nowej kolekcji marki, naszą uwagę zwróciła niezwykła różnorodność modeli z wiosenno-letnich linii, a także dużo odważniejsze podejście do najgorętszych trendów sezonu.

WIELKI BŁĘKIT

Mat. prasowe ReservedMat. prasowe Reserved

WOJSKOWY SZNYT

Wiosenno-letnia moda w Reserved koncentruje się wokół dwóch makrotrendów. Pierwszy to nowy utylitaryzm, który oznacza projektowanie w służbie wygody, a co za tym idzie wykorzystanie elementów sportowych oraz militarnych. Z drugiej strony liczy się oryginalność i indywidualizm.

Mat. prasowe ReservedMat. prasowe Reserved

SPORTOWE INSPIRACJE

Nowości Reserved wskazują także na to, że na dobre żegnamy minimalizm. Pozostaje tylko jego echo - ograniczona paleta barw, w której główną rolę odgrywa biel, błękit, khaki, czerwień i pastelowy róż.

Mat. prasowe ReservedMat. prasowe Reserved

DOBRY WZÓR

Warstwowe stylizacje, patchworki, sprania, nowoczesne tkaniny i utylitarne detale nie pozostawiają wątpliwości, że wiosna i lato w Reserved będą sezonem mody zróżnicowanej i ekspresyjnej.

Mat. prasowe ReservedMat. prasowe Reserved

Więcej o: