Buty CCC na jesień: sztyblety i botki na obcasie. Sprawdź, jakie fasony znajdziesz w nowej kolekcji

Dagmara Łacny
06.08.2018 16:45
CCC powoli przygotowuje nas na rozpoczęcie nowego sezonu. W jesiennej kolekcji marki znajdziecie buty doskonałe do modnych, jesiennych stylizacji. W ofercie CCC nie mogło zabraknąć botków na obcasie i koturnie, sztybletów, a także wygodnych workerów.

CCC buty na jesień


CCC

Jesienna kolekcja CCC dedykowana jest miłośniczkom klasyki, które nie gonią za najgorętszymi trendami sezonu tylko szukają butów, które pasować będą do ich codziennych stylizacji, zarówno tych eleganckich, jak i casualowych. Marka nie stara się na siłę dopasować swojej oferty do tego, co aktualnie króluje na światowych wybiegach, lecz koncentruje się na sprawdzonych fasonach i kolorystyce tradycyjnie przypisanej jesienno-zimowym kolekcjom.

CCC obuwie na każdą kieszeń

Zgodnie z maksymą "Cena Czyni Cuda" marka CCC ma w swojej ofercie buty w różnych przedziałach cenowych. Modele Lasocki oraz Quazi, które znaleźć można w salonach, wykonane są z prawdziwej skóry oraz zamszu, dlatego też ich cena jest sporo wyższa od ceny butów wykonanych ze sztucznych materiałów.

CCC botki 


CCC

W jesiennej kolekcji marki znajdziecie bardzo szeroki wybór botków skórzanych oraz zamszowych. W ofercie CCC botki obecne są przede wszystkim jako modele na grubym, klockowym obcasie, słupku, a także na płaskiej podeszwie. Jeśli chodzi o kolorystykę pojawiają się odcienie charakterystyczne dla jesiennego sezonu: bordo, granat, szarość, czerń oraz brązy. Nie zabraknie botków w rockowym stylu, ozdobionych ćwiekami, łańcuchami oraz sprzączkami. 

Sztyblety CCC


Fot. tobebright.com/

Sztyblety, czyli buty za kostkę bez suwaka czy wiązań, wyposażone są w elastyczne wstawki po bokach, które ułatwiają ich wkładanie. Pierwsze sztyblety pojawiły się w wiktoriańskiej Anglii w roku 1840 i początkowo służyły wyłącznie do jazdy konnej. W latach 60. do wzrostu ich popularności przyczynił się zespół The Beatles, którego członkowie zestawiali je z dopasowanymi garniturami. Trend został szybko podchwycony przez fanów liverpoolskiej grupy, a buty zyskały miano "beatlesówek". Sztyblety doskonale nadają się zarówno do spodni, jak też sukienek czy spódnic noszonych do grubych podkolanówek.


Sprawdź jakie przygotowaliśmy propozycje kozaków na jesień.

Zobacz także
 • Modny styl na jesień - dziewczyna z westernu Modny styl na jesień - dziewczyna z westernu
 • MOHITO / Materiały partnera Simple Office - nowa kolekcja MOHITO na jesień 2018
 • Buty na jesień Najmodniejsze buty na nadchodzący sezon - wygoda i klasyka
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 34 razy 10

  A ja jestem bardzo zadowolona z kolekcji Lasockiego, kozaki mam 3 rok, sa jak nowe i bardzo wygodne, chwalę tez półkozaczki. Wszystko ze skóry i w dobrej cenie. Polecam :)

 • P L

  Oceniono 11 razy 9

  Jak CCC rozpatruje reklamacje
  Opublikowany 30 maja 2018 przez LC

  W dniu 19-01-2018 zostały zakupione buty SPANDI MP07-15678-04 w salonie firmowym CCC w Dzierżoniowie. Obuwie kosztowało 139,99 zł. Po około miesiącu but pęk na wierzchu a tylnej części tzw. zapiętki uszkodził się materiał.

  No cóż może się zdarzyć. Kupującą postanowiła złożyć reklamację licząc na wymianę obuwia na miejscu. Tu jednak bardzo się pomyliła, gdyż po przyjęciu w dniu 26-02-2018 reklamacji przez salon CCC w miesiącu marcu otrzymała odmowę uznania reklamacji. Jak napisano w opinii do reklamacji „Klient przedstawił obuwie do reklamacji po doprowadzeniu go do całkowitej dewastacji. Takim postępowaniem sam pozbawił się prawa do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji”W miejscu gdzie powinien być podpis osoby upoważnionej do wystawiania opinii na pieczątce salonu firmowego CCC jest parafka.

  Już wtedy próbowaliśmy w Firmie CCC telefonicznie ustalić producenta obuwia, które można doprowadzić do dewastacji w ciągu miesiąca używając je. Nawet sugerowaliśmy czy nie jest to wyrób chiński z tzw. niższej ceny i jakości. Niestety nie udało nam się tego ustalić.
  Poza „ciekawym” uzasadnieniem odmowy uznania reklamacji, również opinia reklamacyjna jest delikatnie mówiąc dla mało oczytanych. Po pierwsze w opinii jest napisane, że reklamacje rozpatrzono na podstawie ustawy z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta Dz. U z 2014 ,poz 827.
  Jest to prawda, tylko nie podano na podstawie którego artykułu. Ustawa ta zawiera 55 art. Nie tylko grzeczność ale i obowiązkiem jest podanie pełnej podstawy prawnej w tym nr. art czy pkt. danej ustawy. Natomiast w dalszej części podstawy prawnej opinii reklamacyjnej napisano, że rozpatrzoną ją również w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego z dnia 23-04-1964 w szczególności przepisów dotyczących rękojmi za wady (art556-576 k.c). Rozumieć przez to należy do reklamacji stosowano wszystkie art. od 556 do 576. Jest to chyba błąd lub manipulacja, gdyż art. 570 stanowi: Do sprzedaży zwierząt, które wymienia rozporządzenie Ministra Rolnictwa wydane w porozumieniu z Ministrami Sprawiedliwości oraz Przemysłu Spożywczego i Skupu, stosuje się przepisy o rękojmi za wady fizyczne ze zmianami wskazanymi w dwóch artykułach poniższych.
  Co ten art. Ustawy ma wspólnego z reklamacją obuwia?

  Kupującą postanowiła złożyć odwołanie od rozpatrzonej reklamacji. W dniu 23.03.2018 odwołanie zostało złożone w salonie firmowym CCC a kupująca uzasadniła je między innymi stwierdzeniami: „Jeszcze nigdy nie miałam sytuacji żeby buty rozleciały się tak szybkim czasie” oraz „Uważam się oszukana przez Państwa” W dniu 26-04-2018 a więc po 60 dniach od złożenia reklamacji w salonie firmowym CCC zwrócono należność za obuwie. Nasuwa się pytanie, czy nie można tego było zrobić przy pierwszym zgłoszeniu reklamacji? Przedstawiając do artykułu zdjęcia uszkodzeń buta sami czytający ocenią zasadność reklamacji obuwia po 30 dniowym użytkowaniu.

  zdjęcia butów na przetestowane.info

 • Kamil Szczepańczyk

  Oceniono 8 razy 6

  CCC powinno mieć nowe kolekcje nie co kwartał a co miesiąc - bo taka jest żywotność ich "butów".

 • leszlong

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę o podanie treści dedykacji jesiennej kolekcji CCC. Używanie słów, których znaczenia się nie zna, źle świadczy o autorce lub autorze.Dedykować to można wiersz.

 • skakanka

  Oceniono 41 razy 3

  Dwa razy w życiu rozpadły mi się buty na nogach w pierwszym tygodniu noszenia. Zagadka: w jakim sklepie je kupiłam? Firmie CCC mówię dziękuję, gorszej tandety nie znam.

 • przylga

  0

  Ładnym dziewczynom słodko sie pocą nogi w takich butach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX