Nowa, jesienna kampania Zara

Natalia Stachacz
26.07.2016 11:00
Wyprzedaże wkraczają w decydującą fazę - modne ubrania i dodatki możemy teraz kupić nawet o 80% taniej. Ze sklepowych półek w ekspresowym tempie znikają przecenione modele, a ich miejsce zajmują pierwsze kolekcje jesienno-zimowe. Pierwszą odsłonę kampanii na nowy sezon zaprezentowała już m.in. Zara.

Nowa kampania Zara

Nowa kampania Zara

Sielski klimat, piękne okoliczności przyrody i zwiewne sukienki w roli głównej - w sieci zadebiutowała właśnie nowa, jesienna kampania Zara. W ostatnim czasie hiszpańska sieciówka decydowała się na dosyć oszczędne w formie lookbooki. Zdjęcia przedstawiające linię wiosenną-letnią były już zgoła inne - feria barw, naturalne otoczenie i romantyczna fasony - wakacyjny klimat na całego.

Nowa kampania Zara Nowa kampania Zara

Podobne odczucia wywołuje pierwsza jesienna już kampania marki. Modelki prezentują (po raz kolejny) zwiewne boho sukienki, a także cekinowe midi w stylu disco, długie płaszcze oraz botki "do pół łydki". Oprócz tego w kolejnych miesiącach w sklepach hiszpańskiej sieciówki znajdziemy koronki, kratę i aksamit.

Nowa kampania Zara Nowa kampania Zara

Zgodnie z ogólnoświatowymi trendami (czyli tym co już widzieliśmy na wybiegach u znanych projektantów, m.in. Valentino, Balenciaga, Ralpha Laurena) Zara zdecydowała się na kobiece fasony inspirowane stylem etno, a także na na całą paletę wzorów i faktur. Kolekcja jest dzięki temu uniwersalna i nowoczesna, a to wróży jej duży sukces. Póki co entuzjazm wśród miłośników marki wzbudziła już sama kampania.

Nowa kampania Zara Nowa kampania Zara

Więcej o: