Słomkowe kapelusze - wakacyjny niezbędnik nie tylko na plażę

Agnieszka Kosińska
05.07.2016 14:30
Kapelusze słomkowe

Kapelusze słomkowe (instagram.com/chiaraferragni/ / instagram.com/jemerced/)

Słomkowe kapelusze to 'must have' nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu, ale również na co dzień. Wybór jest naprawdę duży. Możesz przebierać wśród kapeluszy z dużym, średnim i małym rondem. My wybrałyśmy najmodniejsze tego lata.

Kapelusze kiedyś, a dziś

Kapelusze są eleganckie, szykowne i dodają stylu każdej stylizacji. Ponadto, zwłaszcza te słomkowe są świetnym dodatkiem na upalne lato. Chronią przede wszystkim naszą głową przed żarem płynącym z nieba oraz dają odrobinę cienia. W przeszłości stanowiły obowiązkowe akcesorium arystokracji, dziś są traktowane jako dodatek do każdej stylizacji. Dzięki nim prosty strój może zyskać zupełnie nowy wygląd.

Kapelusze z dużym rondem

Say my name? ?? #TheBlondeSaladGoesToBrazil

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Słomkowe kapelusze to stałe towarzystwo strojów kąpielowych. Są także obowiązkowym punktem na liście 'must have' na ten sezon. Jeśli planujesz urlop, to koniecznie wrzuć go do walizki. Letnie klimaty aż proszą się o ten modny dodatek zwłaszcza na plaży. Podczas wakacyjnej sielanki możesz spokojnie postawić na słomkowe kapelusze z dużym rondem i kolorową wstążką. W tym sezonie najmodniejszymi modelami są te z kolorowymi napisami na rondzie, tak jak u Chiary Ferragni.

Kapelusze z średnim i małym rondem

Kapeluszemateriały partnerów

Jeśli lubisz praktyczne i uniwersalne akcesoria, to postaw na słomkowe kapelusze z średnim i małym rondem. Są znacznie bardziej komfortowe i sprawdzą się nie tylko na plaży. Latem powinnaś chronić swoją głowę nie tylko podczas opalania. Jeśli wybierasz się na długi spacer, to obowiązkowo powinnaś mieć na głowie kapelusz lub czapkę. My pokochałyśmy te ze średnim rondem w klimacie elit nadmorskich kurortów.

Dodatek do wakacyjnych stylizacji

 

Kapeluszemateriały partnerów

Kapelusz jest idealnym uzupełnieniem letniej stylizacji. Dobrze wygląda do sukienek, a także krótkich topów np. z obniżoną linią ramion. Ten dodatek nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego bez obaw możesz już dziś wybrać idealny model dla siebie.

Więcej słomkowych kapeluszy znajdziesz w naszym sklepie Avanti24.pl

Więcej o: