Zimowa kolekcja Mango: klasyka stylu na co dzień

Dagmara Łacny
25.01.2018 13:49
W dobie nieustannie zmieniających się trendów warto mieć w szafie bazowe ubrania, dzięki którym będziesz w stanie skomponować wiele zestawów na różne okazje. Twoja baza nie musi składać się wyłącznie z monochromatycznych kolorów, choć akurat czerń, biel czy granat to barwy, które najłatwiej łączyć w zestawach.

Skomponowanie dobrze zorganizowanej garderoby, czyli takiej, w której znajdą się ubrania i dodatki idealnie ze sobą współgrające, jest procesem często długotrwałym, ale gwarantującym świetne rezultaty. Warto podczas zakupów wybierać takie elementy odzieży, które bez problemu dopasujesz do tego, co masz już w swojej szafie i stworzyć listę tych ubrań, których wciąż w niej brakuje. Choć nie ma jednego przepisu na szafę idealną, bo każda z nas prowadzi nieco inny tryb życia, można znaleźć takie elementy, które na pewno się przydadzą. 


Mango

Klasyczny sweter w pięknym kolorze

Sweter w ulubionym kolorze, najlepiej gładki, choć o ciekawym fasonie, będzie świetnie wyglądać zarówno z ulubioną parą dżinsów, eleganckimi spodniami jak i dopasowanym do sylwetki fasonem spódnicy. 

Dobrze dopasowane dżinsy

Idealnie dopasowane dżinsy nie muszą być parą klasycznych spodni w czarnym kolorze, bo jeśli o wiele lepiej czujesz się w wygodnych boyfriendach i na co dzień częściej chodzisz w sportowych obuwiu, a nie wysokich szpilkach, to właśnie one powinny pojawić się w twojej szafie.

Elegancki płaszcz 

Jeśli w pracy musisz wyglądać profesjonalnie, dobrym zakupem będzie klasyczny płaszcz o prostym fasonie, który doskonale współgrać będzie z dzianinową sukienką, eleganckimi spodniami oraz ołówkową spódnicą. 

t~^Zt3V=&H#w7[GOC4>=:\nP]ZKkk#IuW*QcUh?ooMu?VY_X;-DWZkzPC-+o)|,9kHsGD[
Mango