Sportowe zestawy - spędź weekend aktywnie!

Klaudia Stawska
28.01.2017 09:00
Trening

Trening (kolaż avanti24 /materiały partnerów)

Wciąż zwlekasz z realizacją swojego noworocznego postanowienia, że zadbasz o formę? Mamy nadzieję, że zmotywują cię sportowe zestawy, które przygotowałyśmy. A jeśli należysz do osób, których nie trzeba dodatkowo przekonywać do ćwiczeń - również znajdziesz modne nowości dla siebie.

Outdoor

Jeśli szukasz zestawu outdoorowego, musisz postawić przede wszystkim na funkcjonalność - takie ubrania i obuwie muszą wytrzymać zmienne warunki pogodowe. Nawet jeśli wybierasz się tylko na długi spacer po lesie, warto zainwestować w dobrą kurtkę oraz buty. Nie musisz przy tym jednak rezygnować ze stylu - ubrania sportowe świetnie wpisują się w najnowsze trendy, a wiele elementów możesz wykorzystać także do codziennych stylizacji.

Outdoorkolaż avanti24 /materiały partnerów

Trening

Dobrze spakowana torba na fitness czy siłownię to początek dobrego treningu. Poza wygodnymi i funkcjonalnymi ubraniami, warto także pamiętać o detalach. Zadbaj o porządny biustonosz sportowy - docenią go nie tylko właścicielki obfitszych piersi, również osoby o mniejszych piersi powinny o nim pamiętać! Inna rzecz, o której nie powinnaś zapomnieć, to obuwie dostosowane do dyscypliny, którą trenujesz.

Treningkolaż avanti24 /materiały partnerów

Joga i pilates

Obie te formy aktywności mają jedną, główną zaletę - może je ćwiczyć każdy. Nawet jeśli należysz do domatorek, które niezbyt lubią aktywność fizyczną - wypróbuj jogę bądź pilates. Świetnie wpływają zarówno na kondycję ciała jak i ducha. Nie wymagają także dużych nakładów finansowych, kiedy chcesz zacząć ćwiczyć w domu. Wystarczą wygodne spodnie, top i mata.

The magic is inside. Breathe deep & you'll remember everything. #stralayoga

Film zamieszczony przez użytkownika Tara Stiles (@tarastiles)

Sportowe zestawy, które dla Was przygotowałyśmy, sprawdzą się nie tylko podczas bardziej aktywnych weekendów. Ten styl coraz częściej wybieramy na co dzień, więc wiele elementów przygotowanych przez nas zestawów możecie wykorzystać także w innych stylizacjach. A niezależnie od tego, czy należycie do osób lubiących ćwiczyć, czy tych, które wolą spędzić weekend na kanapie - przygotowałyśmy dla Was przegląd wygodnych ubrań sportowych.

Zobacz także sportowe obuwie w naszym sklepie.

Więcej o: