PTAK PREMIERY. Nowe kolekcje w RZGOWIE

Mat. prasowe
12.09.2017 14:55
W Ptaku w Rzgowie koło Łodzi już po raz szósty odbędzie się największe wydarzenie branży odzieżowej w Europie - tym razem w nowej, odświeżonej odsłonie. Miasto Mody zaprasza Was na PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień-zima 2017 w dniach 15-17 września.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Ptak Premiery to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie, połączona z pokazami i sprzedażą nowych kolekcji najlepszych producentów. Wydarzenie odbywa się dwa razy w roku, w cyklu jesień/zima i wiosna/lato - goszczą na nim światowej sławy gwiazdy oraz fani mody z kraju i zagranicy. Kreowane są tutaj nowe trendy obejmujące swoim zasięgiem całą Europę Środkową.

Podczas VI edycji święta fast fashion na wybiegu zobaczymy premierowe projekty i innowacyjne pomysły polskich projektantów. W jednym miejscu będzie można obejrzeć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań, na co dzień najemców Ptaka. Fani mody będą mieli okazję poznać nowe trendy, które opanują witryny sklepowe w nadchodzącym sezonie. Nie zabraknie również atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących oraz gości specjalnych.

Wśród gwiazd Ptak Premier będą m.in. Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Maja Sablewska, Patrizia Gucci, a galę wieczorną uświetni recital Edyty Górniak, która podczas wydarzenia zaprezentuje również nową kolekcję swojego autorstwa.

PTAK jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży. Miejsce to rozpoczęło swoją działalność w 1993 - dziś jest to centrum eksportu odzieży na rynki światowe, a polska moda ma tu swój początek.

Więcej informacji o Ptak Premierach można znaleźć na stronie www.ptakfashioncity.com i na Facebooku.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX