W stylu Chiary Ferragni - ubierz się jak najbardziej wpływowa blogerka świata

Ewelina Kołodziej
28.06.2016 12:30
theblondesalad.com

theblondesalad.com (theblondesalad.com)

Chiara Ferragni jest prawdziwą gwiazdą na scenie blogerskiej. To prawdziwa instytucja i kobieta biznesu, okrzyknięta jedna z najbardziej wpływowych osobowości w świecie mody. Jej styl jest inspiracja dla kobiet na całym świecie. Czy Wy też należycie do grona fanek The Blonde Salad?

Blogerka jest na najlepszej drodze do stworzenia własnego modowego imperium. 29 letnia Włoszka wyznacza trendy, pojawia się na najważniejszych okładkach czasopism o modzie, współpracuje ze znanymi projektantami i domami mody, a w międzyczasie tworzy własną kolekcję pod szyldem Chiara Ferragni Collection. I nie ma zamiaru zwolnić tempa! Zobaczcie wybrane przez nas ostatnie stylizacje z bloga The Blonde Salad, która najbardziej przypadnie Wam do gustu?

Have a nice trip

theblondesalad.com/ kolaż Avanti24theblondesalad.com/ kolaż Avanti24

Kolorowe naszywki to jeden z ciekawszych motywów tego sezonu. Szczególnie ciekawie powodzi im się w towarzystwie kolejnego mocnego punktu, czyli denimu. Do pierwszej z wybranych przez nas stylizacji Chiara wybrała oldschoolową, jeansową kurtkę i klasyczny street style’owy zestaw czarne jeansy i t-shirt. Genialnym urozmaiceniem stylizacji są jak zwykle dodatki. Chiara przekornie wybrała buty i akcesoria w stylu glamour: baleriny na obcasie oraz pikowaną torebkę. Naturalnie nie mogło obyć się bez ciemnych okularów.

Caramel and blue

theblondesalad.com/ kolaż Avanti24

theblondesalad.com/ kolaż Avanti24

 

Czyli stylowy powrót trendów z lat 70., gdzie zamsz miał swoje szczególne miejsce. Chiara wybrała hit tego lata - trapezową mini z guzikami, do której założyla prosty, biały top. Całość zdominowana jest przez kolory brązu i bieli, co jest niezwykle pożądanym zestawieniem sezonu. Całość uzupełniają drobne, złote łańcuszki.

Leather kinda girl

theblondesalad.com/ kolaż Avanti24theblondesalad.com/ kolaż Avanti24

 

Chiara dobrze wie, jak połączyć klasę z rock’n’rollowym pazurem. Elagancka kolorystyka w skórzanej formie to genialna opcja na festiwalowe lato. „Mundurek” blogerki to skórzana mini z klamrami i ponadczasowa ramoneska. Do tego biała koszula - jak widać na tym przykładzie, przeciwieństwa przyciągają się w genialnym stylu. Reszta dodatków nawiązuje stylistyką do bazy: skórzane botki z klamrami, torebka na pasku i - jak na każdą gwiazdę przystało - ciemne okulary.

Jeszcze więcej o znanych markach, gwiazdach, blogerkach i sezonowych trendach przeczytacie na Szafencji.

Więcej o: