Jak dbać o ukochane spodnie, żeby służyły nam jak najdłużej i dobrze wyglądały?

Fot. Levi's

Denim jest bardzo wytrzymałym materiałem, który pięknieje z wiekiem, jednak sposób w jaki pierzemy swoje dżinsy ma bardzo duży wpływ na to, jak długo nam posłużą.

Miłośnicy dżinsu często zamiast prać, wkładają swoje spodnie do zamrażarki, aby pozbyć się bakterii.

Levi?s® ma także kilka sprawdzonych sposobów na to, by przedłużyć życie ulubionych spodni:

 

Niewielka plama - Nie musisz wrzucać swoich dżinsów do pralki z powodu małej plamki będącej pozostałością letniego grillowania. Wystarczy użyć trochę detergentu i wilgotnej gąbki lub nawet starej szczoteczki do zębów, aby usunąć niewielkie zabrudzenia.

 

Namocz je - Nie pierz dżinsów w pralce! Zamiast tego, namocz je przez 20 minut
z odrobiną mydła.

 

Zafunduj swoim dżinsom ochłodzenie - Jeśli już koniecznie musisz uprać swoje dżinsy, to tylko w zimnej wodzie. Pranie ich co dwa tygodnie zamiast co tydzień pozwoli ci zaoszczędzić nawet 14 litrów wody.

 

Suszenie spodni - Jeśli pierzesz swoje dżinsy w pralce, susz je koniecznie na sznurku na świeżym powietrzu. Pomoże ci to zaoszczędzić energię i przedłuży życie twoich spodni,
a promienie UV dodatkowo nadadzą dżinsowi efekt vintage.

 

Jeśli nogawki twoich dżinsów wyglądają na zniszczone, można je obciąć i nosić jako szorty. Olbrzymią zaletą dżinsów marki Levi?s® jest możliwość nadawania im zupełnie nowego wyglądu przez personalizację - prucie materiału, cięcie, czy naszywanie łat. Mamy nieskończenie wiele możliwości by przedłużyć życie ulubionych spodni!

PYTANIE Ile par dżinsów masz w swojej szafie?

 Jedną lub dwie
 Od dwóch do pięciu
 Sześć i więcej
 Ani jednej

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX