Redakcja Avanti24

19.01.2016 12:22
A A A

Dagmara Łacny - redaktor prowadząca Avanti24.pl

Dziennikarka i blogerka, miłośniczka stylu retro, z wykształcenia filmoznawczyni. Swoją pasją związaną z historią mody, wzornictwem oraz stylem życia inspirowanym latami 1920 - 1960 od niemal dziesięciu lat dzieli się z innymi na swoim blogu (www.vintagegirl.com.pl). Współorganizatorka cyklicznej imprezy Pin Up & Burlesque Party w Łodzi.

Natalia Stachacz - kierownik redakcji 

Z wykształcenia europeista. Jednak od surowych korytarzy instytucji europejskich, wolała nigdy się niekończące korytarze redakcji. Miłośniczka kotów (ale tylko swoich) oraz podróży (ale nie tych all inclusive). Fanka "Przyjaciół" i sportowych butów, które jednak rzadko nosi. Zakochana w warszawskim Żoliborzu.

Katarzyna Żechowicz

Jest dziennikarką i pasjonatką Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Oprócz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie prowadzi własny portal o modzie i sklep internetowy Shop My Mood. Kolekcjonuje zagraniczne czasopisma, wśród których szczególne miejsce zajmuje włoska edycja Vogue'a. Uwielbia kuchnię śródziemnomorską, a każde wakacje spędza w ukochanej Kalabrii.

Adrianna Olejnik

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, która nigdy nie marzyła o byciu panią profesor. Pisanie i czytanie sprawia jej ogromną przyjemność, a redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miłośniczka literatury kobiecej, słońca i godzin spędzonych na eksperymentach kulinarnych. Moda to dla niej nie tylko sposób wyrażania siebie, ale też element kultury, który lubi zgłębiać.

Klaudia Jakubiuk-Żukowska

Aktorka, scenarzystka i dziennikarka, która chce łączyć pasję do filmu i teatru z pracą w redakcji. Przygodę z pisaniem zaczęła w wieku trzynastu lat, wydając opowiadania dla dzieci pt. "Strefa Strachu". Zagrała w kilkunastu serialach telewizyjnych i etiudach aktorskich, a jej największym marzeniem jest rola w musicalu. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale aktorskim oraz studiów dziennikarskich i kulturoznawczych. Wielbicielka i właścicielka trzech niesfornych kocurów. Interesuje się modą, uwielbia podróże, w wolnych chwilach zbiera pomysły na kolejną książkę.

Roksana Krawczyk

Miłośniczka teatru i filmu. Jej ulubionym dziełem jest film "Śniadanie u Tiffanego", który oglądała niezliczoną ilość razy. Inspiruje ją Audrey Hepburn, której styl jest ponadczasowy. W modzie stawia na klasykę. Kocha koty i marzy o swoim własnym. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy. Pisała już od lat dziecięcych jednak jej teksty zawsze były przechowywane wyłącznie na dnie szuflady. Uwielbia podróżować. Chciałaby zwiedzić wszystkie europejskie stolice.

Joanna Szczurek

Zawsze energiczna i uśmiechnięta absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka malarstwa, muzyki i mody, z którą już od dzieciństwa wiązała swoją przyszłość. Miłośniczka stylistyki Balmain, barokowych wnętrz i czekolady.

Redakcja "Avanti"


Adres redakcji:

ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

tel. (0 22) 55 56 813


Dyrektor Wydawniczy: Katarzyna Kolanowska

Wydawca: Piotr Hendel

Redaktor naczelna: Marta Kulczycka

Sekretarz redakcji: Magdalena Kacalak magdalena.kacalak@agora.pl

Zespół: Dział moda: Monika Adamus monika.adamus@agora.pl Stylistki: Justyna Juszczak justyna.juszczak@agora.pl, Monika Przypkowska monika.przypkowska@agora.pl, Klara Mayzel - Racławska klara.mayzel-raclawska@agora.pl. Dział uroda: Justyna Ślusarczyk justyna.slusarczyk@agora.pl

Współpracownicy: Asystentki stylistek: Maria Głowacka maria.glowacka@agora.pl, Natalia Jezierska natalia.jezierska@agora.pl, Asystentka działu uroda: Małgorzata Fijałkowska malgorzata.fijalkowska@agora.pl

Kierownik artystyczny: Natalia Urbaniak

Graficy: Marta Rozenbajgier

Fotoedytor: Sylwia Tukendorf, Joanna Zduniek

Studio skanerowe Agory SA: Katarzyna Brzozowska, Paweł Szczepaniak

Dział Reklamy: reklamaczasopisma@agora.pl

Prenumerata: prenumerataczasopisma@agora.pl, telefon: 22 555 44 00

Polecamy