Redakcja Avanti24

Dagmara Łacny - kierownik serwisów lifestyle i redaktor prowadząca Avanti24.pl

Dziennikarka i blogerka, miłośniczka stylu retro, z wykształcenia filmoznawczyni. Swoją pasją związaną z historią mody, wzornictwem oraz stylem życia inspirowanym latami 1920 - 1960 od niemal dziesięciu lat dzieli się z innymi na swoim blogu (www.vintagegirl1983.blogspot.com). Współorganizatorka cyklicznej imprezy Pin Up & Burlesque Party w Łodzi.

https://www.facebook.com/VintageGirlBlog/

Dagmara Łacny
Fot. Maciej Zienkiewicz

Natalia Stachacz - kierownik redakcji 

Z wykształcenia europeista. Jednak od surowych korytarzy instytucji europejskich, wolała nigdy się niekończące korytarze redakcji. Miłośniczka kotów (ale tylko swoich) oraz podróży (ale nie tych all inclusive). Fanka "Przyjaciół" i sportowych butów, które jednak rzadko nosi. Zakochana w warszawskim Żoliborzu.

Natalia Stachacz
Fot. Michal Mutor

Katarzyna Żechowicz

Jest dziennikarką i pasjonatką Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Oprócz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie prowadzi własny portal o modzie i sklep internetowy Shop My Mood. Kolekcjonuje zagraniczne czasopisma, wśród których szczególne miejsce zajmuje włoska edycja Vogue'a. Uwielbia kuchnię śródziemnomorską, a każde wakacje spędza w ukochanej Kalabrii.

https://www.instagram.com/kasiazecho/

X2017.11.13. Warszawa . Redakcja , Avanti24 ,  Katarzyna Zechowicz . Fot. Michal Mutor
Fot. Michal Mutor

Adrianna Olejnik

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, która nigdy nie marzyła o byciu panią profesor. Pisanie i czytanie sprawia jej ogromną przyjemność, a redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miłośniczka literatury kobiecej, słońca i godzin spędzonych na eksperymentach kulinarnych. Moda to dla niej nie tylko sposób wyrażania siebie, ale też element kultury, który lubi zgłębiać.

Adrianna Olejnik
Fot. Michal Mutor

Klaudia Jakubiuk-Żukowska

Aktorka, scenarzystka i dziennikarka, która chce łączyć pasję do filmu i teatru z pracą w redakcji. Przygodę z pisaniem zaczęła w wieku trzynastu lat, wydając opowiadania dla dzieci pt. "Strefa Strachu". Zagrała w kilkunastu serialach telewizyjnych i etiudach aktorskich, a jej największym marzeniem jest rola w musicalu. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale aktorskim oraz studiów dziennikarskich i kulturoznawczych. Wielbicielka i właścicielka trzech niesfornych kocurów. Interesuje się modą, uwielbia podróże, w wolnych chwilach zbiera pomysły na kolejną książkę.

https://www.instagram.com/klaudia.jakubiuk/

Klaudia Jakubik-Żukowska
Archiwum prywatne

Joanna Szczurek

Zawsze energiczna i uśmiechnięta absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka malarstwa, muzyki i mody, z którą już od dzieciństwa wiązała swoją przyszłość. Miłośniczka stylistyki Balmain, barokowych wnętrz i czekolady.

Joanna Szczurek
Fot. Michal Mutor