Redakcja Avanti24

19.01.2016 12:22
A A A

Dagmara Łacny

 

Dziennikarka i blogerka, miłośniczka stylu retro, z wykształcenia filmoznawczyni. Swoją pasją związaną z historią mody, wzornictwem oraz stylem życia inspirowanym latami 1920 - 1960 od kilku lat dzieli się z innymi na swoim blogu (www.vintagegirl.com.pl). Uzależniona od dobrej lektury i aromatycznej kawy.

 

 

Natalia Stachacz

Z wykształcenia europeista. Jednak od surowych korytarzy instytucji europejskich, wolała nigdy się niekończące korytarze redakcji. Miłośniczka kotów (ale tylko swoich) oraz podróży (ale nie tych all inclusive). Fanka "Przyjaciół" i sportowych butów, które jednak rzadko nosi. Zakochana w warszawskim Żoliborzu.

 

 

Ewelina Kołodziej

Dziennikarka balansująca na biegunach mody i kina. Stale w trasie pomiędzy pokazami mody, salą kinową i redakcją. Blondynka z wyboru uzależniona od książek, czekolady i pisania. Fanka spontanicznych planów i wyznawca Tarantino. Żałuje wyłącznie czasu na sen.

 

 

Mariola Borowska

Zakochana w muzyce improwizowanej, dziennikarka, pianistka. Stara się każdą chwilę wypełnić słowem, dźwiękiem, mocną kawą i eksplorowaniem świata. Z zaciekawieniem przygląda się młodym, dopiero kształtującym swój styl projektantom, wyznając zasadę, że moda powinna służyć wyrażaniu osobowości, a nie całkowicie ją kreować.

 

 

Adrianna Olejnik

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, która nigdy nie marzyła o byciu panią profesor. Pisanie i czytanie sprawia jej ogromną przyjemno?ść, a redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miło?niczka literatury kobiecej, słońca i godzin spędzonych na eksperymentach kulinarnych. Moda to dla niej nie tylko sposób wyrażania siebie, ale też element kultury, który lubi zgłębiać.

 

 

Beata Aduckiewicz

Miłośniczka języków obcych szczególnie tych niecodziennych i najbardziej skomplikowanych. Nie może żyć bez kawy oraz dobrej muzyki. Fascynuje ją sztuka i kultura krajów orientalnych. Z nich też często czerpie swoje modowe inspiracje. W wolnym czasie lubi poszukiwać urodowych nowinek i ciekawostek.

 

 

Karolina Paduszyńska

Podróżniczka i autorka bloga: http://www.zastrzykinspiracji.pl/ . Niemal w każdy weekend pakuje do plecaka aparat i przemierza kolejny zakątek naszego kraju. Interesuje się kulturą Podhala. Jest także po uszy zakochana w Finlandii. W modzie ceni sobie minimalizm. Każdą kolejną biografię Chanel pochłania jednym tchem. Wierzy, że pewnego dnia uda jej się znaleźć na London Fashion Week.

 

 

Klaudia Stawska

Pisze, rysuje, ale (na szczęście dla innych) nie śpiewa i nie tańczy. Miłośniczka polskiego rękodzieła, jedzenia i mody w stylu folk. Poszukiwaczka piękna w zwykłych, prostych rzeczach i zwolenniczka minimalizmu. Mama małego Mikołaja, z którym przemierza "tam i z powrotem" światy fantasy.

 

 

Katarzyna Żechowicz

Jest dziennikarką i pasjonatką Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Opró cz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie prowadzi własny portal o modzie i sklep internetowy Shop My Mood. Kolekcjonuje zagraniczne czasopisma, w śr ód których szczególne miejsce zajmuje włoska edycja Vogue'a. Uwielbia kuchnię śródziemnomorską, a każde wakacje spędza w ukochanej Kalabrii.

 

 

Julita Buczek

Blogerka modowa, stylistka, od kilku lat prowadzi autorski blog http://www.crimson-moon2000.blogspot.com/ . Perfekcjonistka w każdym tego słowa znaczeniu, uwielbiająca klasykę w modzie połączoną z nutką streetwearu. Swój dzień zaczyna od kawy i przeglądu Instagrama w poszukiwaniu nowych trendów, z którymi jest za pan brat. Miłośniczka książek Agathy Chrisite i filmów Quentina Tarantino.

 

 

Redakcja "Avanti"


Adres redakcji:

ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

tel. (0 22) 55 56 813


Dyrektor Wydawniczy: Katarzyna Kolanowska

Wydawca: Piotr Hendel

Redaktor naczelna: Marta Kulczycka

Sekretarz redakcji: Magdalena Kacalak magdalena.kacalak@agora.pl

Zespół: Szef działu mody: Monika Bielkiewicz monika.bielkiewicz@agora.pl Stylistki: Justyna Juszczak justyna.juszczak@agora.pl, Monika Przypkowska monika.przypkowska@agora.pl, Klara Mayzel - Racławska klara.mayzel-raclawska@agora.pl. Dział uroda: Justyna Ślusarczyk justyna.slusarczyk@agora.pl

Współpracownicy: Asystentki stylistek: Maria Głowacka maria.glowacka@agora.pl, Kinga Dudzińska kinga.dudzinska@agora.pl, Natalia Jezierska natalia.jezierska@agora.pl, Asystentka działu uroda: Małgorzata Fijałkowska malgorzata.fijalkowska@agora.pl

Kierownik artystyczny: Natalia Urbaniak

Graficy: Marta Rozenbajgier

Fotoedytor: Sylwia Tukendorf, Joanna Zduniek

Studio skanerowe Agory SA: Katarzyna Brzozowska, Paweł Szczepaniak

Dział Reklamy: reklamaczasopisma@agora.pl

Prenumerata: prenumerataczasopisma@agora.pl, telefon: 22 555 44 00

Polecamy