Prezenty na I Komunię dla chłopca - ponad 20 propozycji!

Anna Szulc
16.04.2015 15:00
A A A
Prezenty na I Komunię dla chłopca

Prezenty na I Komunię dla chłopca (fot. Shutterstock / kolaż Groszki.pl)

Zainspiruj się!

Sezon komunijny w toku, a trzeba przyznać, że sprawia on mnóstwo problemów nie tylko rodzicom dziecka przystępującego do tego obrządku. Bliska rodzina jest kulturowo zobowiązania do uczczenia wydarzenia upominkiem, a w dzisiejszych czasach nie wystarczy samochodzik lub lalka...

prezent komunijny dla chłopca, prezent na I komunię dla niego

Fot. gra na PC 'UEFA Euro 2012' - 69,70 zł (saturion.pl)

Jeśli nie wiesz co może spodobać się twojemu chrześniakowi, siostrzeńcowi czy własnemu dziecku, sięgnij do naszej GALERII inspiracji, w której znajdziesz sporo pomysłów - od gadżetów technologicznych po klasyczne, długowieczne, eleganckie i praktyczne akcesoria.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • B ?btw422? S

  0

  czemu od razu nie samochód albo mieszkanie? chciałam przypomnieć, że PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA to nie impreza weselna z prezentami za kto wie ile? ... to pierwsze przyjęcie ciała Chrystusa do serca, duchowe przeżycie. Dzięki takim jak wy komercjalizuje się nawet wiarę.... katolicki kraj podobno...

 • Ania Dmochowska

  0

  A te rowery Indiana, które się nam tu podpowiadają to nie jest dobry pomysł? Pewnie, że jest.

 • kryspin73

  0

  Ekstra prezent to elektryczna deska hoverboard. Znalazłem taką na fleeter.pl i chrześnica była bardzo zadowolona. Deska przyszła w dwa dni i jest naprawdę super, więc mogę polecić firmę Fleeter.

 • Martyna Kowalczyk

  0

  Ostatnio bardzo popularny jest gadżet: hoverboard. Nowy na rynku Polskim. Ja kupiłam od @designerscornershop. Super obsługa i bardzo fajny gadżet. Polecam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy