THECADESS - polska nowoczesna elegancja

Poznaj zjawiskową i nowoczesną polską markę, która znana jest także między gwiazdami show-biznesu.

Marka THECADESS powstała z inicjatywy dwóch polskich projektantów Piotra Sałaty oraz Radka Rocińskiego, których połączyła wspólna, wieloletnia pasja do mody.

Piotra Sałatę kojarzyć możemy z popularnym programem emitowanym na TVN Style "Jak dobrze wyglądać nago", w którym starał się pomóc polkom w odzyskaniu pewności siebie. Od tej pory jest nazywany ekspertem od metamorfoz. Natomiast Radek to stylista fryzur, który dzięki swojej wieloletniej pracy z kobietami dobrze poznał ich gusta, stał się niezwykłym artystą i teraz zapragnął stworzyć swoją własną kolekcję ubrań.

Charakterystyczną cechą projektów THECADESS są kroje, które doskonale dopasowują się do kobiecej sylwetki, podkreślając jej największe atuty. Ubrania są wykonywane ze szlachetnych materiałów, które zachwycają swoją jakością. Kolekcje THECADESS to swoista mieszanka szykownej elegancji oraz wielkomiejskiego luzu. Ponadto projektanci przykładają dużą wagę do każdego detalu tak, aby stworzyć prawdziwe modowe arcydzieło.

Poniżej przedstawiamy wam parę zdjęć, które ukazują wymienione wyżej cechy marki. Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie thecadess.com.

 

 

.http://thecadess.com/

 

 

Więcej o: