Nowa kolekcja Moniki Jaruzelskiej - lookbook jesień zima 2011

Przyjrzyjcie się bliżej pierwszej autorskiej kolekcji Moniki Jaruzelskiej!

Monika Jaruzelska, jedna z pierwszych polskich stylistek, dyrektor kreatywna takich marek jak W.Kruk i Deni Cler oraz była szefowa Działu Stylizacji magazynu Twój Styl, na początku września otworzyła swój pierwszy butki w warszawskim domu handlowym Klif, w którym można nabyć jej autorska kolekcję ubrań Monika Jaruzelska.

Kolekcja Moniki Jaruzelskiej to baza ponadczasowej niewymuszonej elegancji połączonej z najnowszymi trendami. Stonowane kolory, luksusowe dzianiny i fasony pomagające modelować sylwetkę - to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Jak mówi o niej sama autorka:

„Nie chcę tworzyć mody na czerwone dywany i jedynie dla celebrytek. Najważniejsze są dla mnie aktywne zawodowo kobiety, które lubią modę ale stawiają na prostotę i wygodę stroju. Chcą się czuć luksusowo ale bez nuworyszowskiej ostentacji. Moja kolekcja ma ułatwić i uprzyjemnić im życie. Te ubrania odmładzają kobiety dojrzałe a młodym dodają klasy”.

Naszą szczególna uwagę zwróciła piękna skórzana torebka z granatowym wężowym printem. A Wam jak podoba się kolekcja? Myślicie, że kolekcja stylistki odniesie sukces?

Zajrzyjcie do galerii!

 

Groszki już w Twoim telefonie!

Więcej o: