Loreal Casting Glossy Blonds

12.08.2010 07:10
A A A
Loreal Casting Creme Gloss Glossy Blonds

Loreal Casting Creme Gloss Glossy Blonds (Loreal)

Nowe odcienie blondu właśnie pojawiły się w lubianej linii L'oreal Casting

Casting Creme Gloss to niedroga, a naprawdę dobra kolekcja farb do włosów, które od kilku lat cieszą się ogromnym powodzeniem na rynku kosmetyków z półki ekonomicznej. Nowe odcienie nie zmienią diametralnie koloru włosów, ale będą miały za zadanie go uszlachetnić, rozświetlić i ukryć odrosty a także siwe włosy. Producent obiecuje, że żółte refleksy w przypadku użycia tych produktów na pewno nam nie grożą.

W formule zawarto ekstrakt z cytryny, kompleks pielęgnacyjny i pszczele mleczko i uniknięto użycia amoniaku. Kremowa konsystencja wyposażona w odżywcze składniki ma rozjaśniać włosy szatynek i blondynek o 2 tony. Prosto i wygodnie, bo specyfik zamknięty jest w miękkiej tubie zakończonej aplikatorem, który powinien być przyjazny nawet dla początkujących w sztuce domowego farbowania włosów.

L'oreal jest tak pewny świetnej jakości swojego produktu, że postanowił zwrócić pieniądze klientkom, które z Casting Creme Gloss Glossy Blonds nie będą zadowolone. To dobre posunięcie, bo i tak niewielka kwota 29,90 zł nie będzie w żadnym wypadku wydatkiem ryzykownym. Szczegóły na www.castingmodels.pl.

Więcej:

Lancome Tropiques Minérale - słońce w różdżce

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy