Pod suknię ślubną: gładkie majtki

annaszulc
19.01.2012 10:00
A A A
Pod suknię ślubną: gładkie majtki

Pod suknię ślubną: gładkie majtki (kolaż Groszki.pl)

Na ślubie chcemy czuć się wyjątkowo atrakcyjnie, ale czasem warto zadbać tylko o efekt z wierzchu i bieliznę wybrać prostą, ale za to nieodznaczającą się.

W Polsce, jak i na świecie, krąży niekorzystne wyobrażenie o tym, że bieliznę na ślub trzeba wybrać seksowną, kobiecą i białą. Otóż najlepiej mieć jeden komplet pod suknię ślubną, a drugi na noc poślubną. Ten ostatni może być fantazyjny, drapieżny i w dowolnym kolorze, a to pierwszy powinien być jak najlepszej jakości, możliwie gładki i najlepiej w cielistym kolorze, choć z szacunku dla tradycji, może być także biały.

majtki, cielista bielizna, biel, beż, bielizna bezszwowa, figi

Fot. gładka bielizna Freya Deco - majtki 55 zł (bradea.pl)

Pamiętajmy, że jeśli sukienka jest minimalistyczna, obcisła lub z cienkiego materiału, koniecznie trzeba dobrać do niej bieliznę, która nie będzie uciskać, tworzyć fałdek, ale i nie będzie zdobna, bo wszelkie detale odznaczą się spod materiału. Najbezpieczniejsze majtki na to wydarzenie to szorty i stringi, ale dobrze dobrane figi również spełnią swoje zadanie. Jeśli tkanina jest choćby minimalnie transparentna, postaw na kolor najbardziej zbliżony do odcienia swojej skóry. Wprost idealne modele to te bezszwowe.

W naszej GALERII umieściłyśmy dzisiaj przegląd majtek o różnych fasonach w kolorze białym i cielistym. Wszystkie łączy minimalna ilość szwów i zdobień, co pozwoli uzyskać możliwie schludny efekt - nie tylko na ślub, ale i pod każdym obcisłym ubraniem.

Macie te najbardziej uniwersalne majtki świata w swojej szafie?

Czytaj dalej:

Biżuteria na ślub

Biżuteria na ślub - jaką wybrać?

bielizna ślubna, Josephine Marrying, Stella McCartney, ślub, bielizna, noc poślubna, sexy, kobieco

Bielizna ślubna od Stelli McCartney

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy