Sukienki na Wielkanoc w rozmiarze plus size

Pierwszy dzień wiosny już za nami, a wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Jeśli nie masz jeszcze przygotowanej świątecznej kreacji, zobacz nasze propozycje. Znalazłyśmy sukienki w wiosennych kolorach, które możesz założyć nie tylko na wielkanocne śniadanie.

sukienki plus sizesukienki plus size mat. partnera

W tym sezonie w kąt odkładamy wszystkie czarne i ciemne ubrania. Zaczyna rządzić kolor - od owocowych pasteli, przez nasycone pomarańcze i zielenie, aż po głęboką czerwień. Takie kolory idealnie spiszą się w wielkanocne święta, później będziesz mogła nosić je na wiele innych okazji. 

Jeżeli zazwyczaj wybierałaś czarne ubrania, zgodnie z zasadą "czarny wyszczupla", postaraj przełamać się i spróbować czegoś nowego. Kolorowe ubrania mogą wyglądać świetnie nawet w rozmiarze plus size! Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni do swojej figury fason sukienki, a będziesz wyglądała szczupło i atrakcyjnie. Możesz też wybrać sukienkę we wzory, które dodatkowo skorygują wady sylwetki. I tak pionowe pasy wydłużą ją i wysmuklą, a duże ozdoby optycznie wyszczuplą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.