Nowość w Inglot - pielęgnacyjny podkład do twarzy Skin Focused SPF50 z innowacyjną formułą poprawiającą mikrobiom skóry

Inglot przedstawia nowy, pielęgnacyjny podkład do twarzy Skin Focused SPF50 łączący w sobie korzyści pielęgnacyjne i ochronę przeciwsłoneczną, z efektem rozświetlenia i średniego krycia. Jego innowacyjna formuła wzmacniająca mikrobiom skóry pomaga utrzymać zdrową równowagę cery. Podkład zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego, jest bezpieczny i łagodny nawet dla wrażliwej skóry.

Dzięki aktywnym składnikom wzmacniającym barierę lipidową, kosmetyk chroni skórę przed utratą wilgoci i negatywnym wpływem środowiska. Dodatkowo, formuła podkładu jest wegańska, a wodoodporność sprawia, że podkład pozostaje na skórze przez cały dzień, chroniąc ją wysokim faktorem SPF50.

Skin Focused wykazuje właściwości antysmogowe, stabilizuje pH skóry i reguluje produkcję sebum, zmniejszając widoczność porów.

Nowy podkład marki InglotNowy podkład marki Inglot materiały prasowe

Podkład zapewnia wysoką ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA, które odpowiedzialne jest za fotostarzenie się skóry i zmiany pigmentacyjne, oraz promieniowania UVB powodującym oparzenia posłoneczne i reakcje alergiczne. Kosmetyk dostępny jest w 15 odcieniach.

Nowy podkład marki Inglot dostępny w 15 odcieniachNowy podkład marki Inglot dostępny w 15 odcieniach materiały prasowe

W składzie, który jest w 94% naturalny, znajdziemy m.in.:

- Olej arganowy, który sprawia, że skóra staje się bardziej sprężysta, odżywiona i wygładzona.

- Inulinę, czyli naturalny prebiotyk, który pomaga przywrócić równowagę mikrobioty skóry. Prebiotyk ten jest oparty na inulinie pozyskiwanej z korzenia cykorii i działa w sposób selektywny, wspierając organizmy ochronne, aby pomóc w odbudowie warstwy mikrobioty.

- 100% mineralne filtry odbijające i rozpraszające ultrafiolet oraz pochłaniające szkodliwe promieniowanie.

- Olej z nasion słonecznika: emolient tworzący warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry, wygładza i regeneruje naskórek.

- Hydrolizowane estry jojoba, które przedłużają trwałość makijażu, nawilżają, likwidują widoczność porów i zaczerwienienie. To naturalnie pozyskiwany, biodegradowalny, lotny emolient.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.