Kultowy płyn micelarny od Garnier podkreśla ważne hasło: (Green) Beauty for all!

Miesiąc dumy to idealny moment, żeby podkreślić fakt, że marka Garnier jest dedykowana wszystkim - bez wyjątków. Jej nieodłączone hasło: Beauty for all, właśnie w czerwcu może wybrzmieć jeszcze mocniej. Ogromną rolę odgrywa w tym kultowy płyn micelarny, który od ponad dekady skutecznie oczyszcza skórę i usuwa każdy makijaż - niezależnie od tego jaki jest typ, wiek czy kolor pomalowanej skóry. W czerwcu przybrał on dodatkowo tęczowe kolory, żeby jeszcze bardziej podkreślać, że Garnier jest dla każdego!

Garnier: Beauty for all

Garnier wierzy, że naturalne i zdrowe piękno to o wiele więcej niż tylko powierzchowność. Piękno to ludzie i historie, które mają do opowiedzenia. Osobowość, styl życia, przekonania i ambicje – wszystko to składa się na indywidualne i niepowtarzalne piękno każdej osoby. Z tego powodu marka celebruje bycie sobą przez 365 dni i już drugi rok z rzędu wspiera globalną organizację Heritage of Pride, zrzeszającą wszystkich, dla których bycie sobą to powód do dumy. Tegoroczna limitowana wersja kultowego płynu micelarnego Garnier powstała we współpracy z nowojorskim artystą należącym do społeczności LGBTQIA+.

Kampania Beauty for all! marki GarnierKampania Beauty for all! marki Garnier materiały prasowe

Różowy płyn micelarny

Płyn micelarny Garnier 3w1 jest jednym z najczęściej wybieranych płynów micelarnych w Polsce. Pozycja utrzymywana od lat to zasługa wielofunkcyjnej formuły. Poza usuwaniem do 100% makijażu, technologia miceli pomaga także wychwytywać brud i zanieczyszczenia, przyciągając je niczym magnes. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania! W myśl hasła: Beauty for all, hipoalergiczna formuła produktu jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Płyn nie podrażnia i nie wysusza. Nie powoduje również uczucia ściągnięcia. Produkt nie wymaga spłukiwania. Pozostawienie go na twarzy zapewnia łagodne ukojenie wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry.

Płyn micelarny Garnier 3w1Płyn micelarny Garnier 3w1 materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.