OUTSPOKEN - LINIA ZEGARKÓW ECO OD GUESS WATCHES

GUESS Watches rozumie, że w misji reformowania branży modowej w duchu zrównoważonego rozwoju liczy się każda sekunda. Kalifornijska marka, zaangażowana w działania na rzecz odpowiedzialnej produkcji, prezentuje zegarki solarne OUTSPOKEN - nowe modele ze swojej serii GUESS ECO, łączącej styl i funkcjonalność z troską o przyszłość naszej planety.

Zegarki GUESS ECO projektowane są z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne. Ich konstrukcja opiera się na ekologicznych materiałach, takich jak etycznie pozyskiwana skóra, metale szlachetne oraz tworzywa sztuczne pochodzenia roślinnego.

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Fot. Materiały promocyjne

Koperty zegarków z serii ECO tworzone są z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz przezroczystego nylonu, który w 45% składa się z surowca bio. Ich tarcze są chronione przez odporne na zarysowania szkło mineralne. Nylonowe paski, dostępne w bogatej, pastelowej kolorystyce, powstają z polimerów, wyprodukowanych z ziaren rącznika pospolitego. W niektórych modelach dodatkowo zastosowano wzmocnienie z neutralnej dla środowiska skóry. Zarówno sprzączki, jak i koronki do tych zegarków, zawierają w swoim składzie 45% materiałów naturalnych. GUESS konsekwentnie stawia na ekologiczne rozwiązania, także w przypadku opakowań, które wykonane są z organicznych surowców i materiałów recyklingowych.

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Fot. Materiały promocyjne

Zegarki z linii Outspoken wyposażono w nowoczesny mechanizm zasilany energią słoneczną. Wszystkie elementy wykonane zostały z materiałów bio-based, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska. Model dla pań – Athena, wyróżnia się uroczym, pastelowym różem. Wersja męska ma kolor granatu z neonowymi, zielonymi akcentami. Przezroczysta tarcza z bio-nylonu dodaje im futurystycznego charakteru. Te ponadczasowe akcesoria doskonale uzupełnią każdą sportową stylizację. Nosząc zegarki GUESS ECO możesz nie tylko wzbogacić swój styl, ale także podążać za swoimi wartościami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.