Barwna, zróżnicowana, ale przede wszystkim kobieca - polska marka ALOSZA zachwyca nową kolekcją!

Przemyślane podejście do mody, kroje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wysoka jakość i harmonia. Marka ALOSZA założona przez Alicję Gorczyńską to perełka na polskim rynku mody. Ubrania w ponadczasowym stylu z nutką modowych uniesień. Obok tych projektów nie przejdziesz obojętnie!

A wszystko zaczęło się od miłości do mody...

Są takie marki, w których miłość do mody widać w każdym detalu. Tak jest w przypadku ALOSZY. Właścicielka marki tworzy wysokiej jakości projekty, które odzwierciedlają jej pasję do mody. Kolekcje ALOSZY to ukłon w stronę kobiecości, elegancji i praktyczności. Idealnie wpisują się w koncepcję kapsułowej garderoby, pozwalając na tworzenie wielu różnorodnych stylizacji z niewielkiej liczby ubrań. Nie znajdziemy tu jednak nudy - nijakie fasony, zastępują unikalne kroje, a klasyka interpretowana jest w nowoczesny sposób. Najnowsza kolekcja to inspirująca podróż po różnych zakątkach świata i lawirowanie między tradycją, a modowymi uniesieniami. 

AloszaAlosza Fot. Alosza

Barwna, zróżnicowana ale przede wszystkim kobieca

Koszula inspirowana karnawałem weneckim, ręcznie wykonany golf zdobiony gorsetowym wiązaniem, wzorzysta suknia maxi z czystego jedwabiu czy długi, zamiatający trotuar płaszcz wykonany z wełny chanelki - to tylko kilka projektów z najnowszej kolekcji ALOSZY, która zadebiutowała na Paryskim Tygodniu Mody 2024. Pełna energetycznych barw i druków świetnie sprawdzi się na włoski city break, czy kolację w urokliwej restauracji. Każdy z tych niezwykłych projektów emanuje wyrafinowanym stylem i oryginalnością, uwodząc wysokiej jakości materiałami, kobiecymi wycięciami, ale również elementami zainspirowanymi męską garderobą. 

AloszaAlosza Fot. Alosza

AloszaAlosza Fot. Alosza

ALOSZA - marka na miarę każdej kobiety 

ALOSZA to nie tylko gotowe kolekcje ubrań, ale również możliwość stworzenia indywidualnego projektu dostosowanego do proporcji konkretnej osoby. Wyjątkową kolekcję możecie zakupić na stronie internetowej marki, ale również stacjonarnie w samym centrum Krakowa. To nie tylko możliwość zakupu unikatowych ubrań, ale także szansa na wypicie filiżanki kawy z założycielką marki.

AloszaAlosza Fot. Alosza

AloszaAlosza .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.