Biżuteria w kolorach lata - znajdź tę, która podkreśli Twoją urodę

Barwna, lekka i radosna. Biżuteria w kolorach lata nie tylko wygląda zjawiskowo, ale pasuje do każdego typu urody. Odnajdź kamienie, które najlepiej podkreślą Twoje piękno i przyciągaj spojrzenia wyjątkową biżuterią.

Hit LataHit Lata W.KRUK W.KRUK

Kolorowa biżuteria na lato to prosty sposób by dopełnić i ożywić swoje stylizacje. Nawet jeśli jesteś zatwardziałą wielbicielką minimalizmu być może skusisz się na biżuterię w letnich barwach. Jakie są główne trendy w jubilerstwie na lato?

Biżuteria w kolorach lata - czyli jaka?

Biżuteria na lato nie tylko wygląda zjawiskowo, ale również prezentuje całą paletę letnich barw wśród których większość z nas znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim naszyjniki, pierścionki, bransoletki czy kolczyki powinny być lekkie i delikatne, aby doskonale współgrać z naszymi stylizacjami na tę porę roku. Obok niemal niewidocznych, minimalistycznych akcesoriów, znaleźć możemy radosne, barwne kamienie, które wyróżniają się piękną kolorystyką - od słodkich pasteli, po intensywne, soczyste odcienie. Dzięki takiej różnorodności większość z nas nie powinna mieć problemu z wyborem biżuterii pasującej do jej typu urody.

KRUKKRUK W.KRUK W.KRUK

Jak dobrać biżuterię do typu urody?

U Pani Wiosny i Pani Jesieni, czyli osób o ciepłym typie urody najkorzystniej będzie wyglądać złota biżuteria . Jeżeli dobieramy akcesoria z kamieniami szlachetnymi, postawmy na zdobienia w ciepłych pastelowych odcieniach, np. łososiowym, różowym, żółtym czy czerwonym. Pięknie będzie się też prezentować złota biżuteria z dodatkami we wszystkich zielonych odcieniach - od trawiastego, po oliwkę. Biżuteria z perłami w klasycznym kolorze również świetnie podkreśli ciepły typ urody.

Kobiety o chłodnym typie urody , czyli Panie Lato i Zima doskonale prezentują się w srebrze . Wybierając kamienie i kolorowe ozdoby powinny szukać tych o chłodnej tonacji, z tym, że Pani Lato pięknie wygląda w pastelowych odcieniach zaś uroda Zimy zostanie doskonale podkreślona przez kontrastujące kolory - kobalt, głęboki fiolet, chłodną czerwień, czerń oraz śnieżną biel. Najmodniejsze kolory sezonu, czyli rose quartz i srenity to zdecydowanie barwy Pani Lato.

Jeżeli nie wiesz, jakim typem urody jesteś - sprawdź czy blasku Twojej skórze dodaje złota czy srebrna biżuteria , to najłatwiejszy sposób na odkrycie swojego typu kolorystycznego.

Zapisz