Get Ready z Joanną Krupa. Elegancki look modelki jest idealny na lato

Joanna Krupa spełnia się w roli mamy, a co jakiś czas zachwyci nas elegancką i wygodną stylizacją! Tak było również w tym przypadku. Modelka zdecydowała się na total look w jednym odcieniu i rzucające się w oczy złote dodatki. Sprawdź!

Stylizacja na lato Joanny Krupy – wełniany zestaw 

Joanna Krupa przygotowała Get Ready With Me, w którym pokazała swoim obserwatorom stylizacje z kremowym zestawem garniturowym marki Self Love. Aby idealnie odtworzyć ten zestaw, wybierz spodnie o prostym kroju w kant. Noś je z kamizelką i marynarką z kontrastowymi guzikami. Komplet Joanny Krupy wykonany został w 80% z wełny, w 20% z bawełny. Spoza branży modowej, mało kto może o tym wiedzieć, ale wełna to materiał całoroczny. Jej oddychalność i lekkość pozwolą zachować komfort podczas ciepłych dni.

Stylizacja na lato Joanny Krupy - lniany zestawStylizacja na lato Joanny Krupy - lniany zestaw fot. Joanna Krupa

Stylizacja na lato Joanny Krupy – biżuteria

Do kremowej stylizacji w paski Joanna Krupa dobrała złotą misternie wykonaną biżuterię. W grę weszły masywne kolczyki o formie łezek. Tej model stał się HITEM na ciągu ostatnich miesięcy. Do bogactwa dodatków dołączyły sztywne, masywne bransolety i naszyjnik typu łańcuch. Złota biżuteria pięknie podkreśliła opaleniznę modelki. Jak widzicie, prosta elegancka stylizacja uzupełniona o odpowiednio dobraną biżuterię, może zrobić oszałamiające wrażenie. A my wybrałyśmy podobne elementy, abyś i ty mogła ją odtworzyć. Nie ma za co!

Stylizacja na lato Joanny Krupy - biżuteriaStylizacja na lato Joanny Krupy - biżuteria fot. Joanna Krupa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.