Skórzane ubrania i odważne kolory - prezentacja największych trendów tej zimy w lutowym wydaniu "Avanti"

Co jest modowym hitem tej zimy? Jak wybrać idealny zapach na Walentynki? Dlaczego każda kobieta powinna mieć w szafie garnitur? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w lutowym numerze "Avanti".

Tematem przewodnim najnowszego wydania miesięcznika jest najmodniejszy trend sezonu - skóra i jej zimowa odsłona w mocnych, zaskakujących kolorach. Nie zabraknie również satyny w odcieniach czekolady i karmelu, ciepłego brązu w wieczorowym wydaniu, wyniosłego fioletu czy bogatych florystycznych deseni inspirowanych brytyjskimi ogrodami. Dodatkowo prezentujemy modowe triki, które pozwalają pokonać zimową melancholię. 

Nowe wydanie AvantiNowe wydanie Avanti Avanti

Prócz tego w najnowszym numerze znajdziemy m.in: historię pokazów mody w czterech stolicach mody -  Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Yorku, w których w lutym odbywają się pokazy najnowszych kolekcji. Dla zakochanych przygotowaliśmy przegląd harmonijnie dobranych lub kontrastowo dopełniających się duetów zapachów, które idealnie podkreślą więź z drugą połówką nie tylko w czasie Walentynek.  

Badania pokazują, że odpowiedni ubiór potrafi pomóc w zdobywaniu tego, czego się chce, a dobrze skrojona marynarka dodaje pewności siebie. Z tego powodu prezentujemy interesujące przykłady obowiązkowego zestawu w szafie współczesnej kobiety - garnituru. W lutowym wydaniu "Avanti" znajdziecie również test kryjących podkładów, które upodobały sobie Polki oraz informacje o tym jak chronić skórę zimą

W tym numerze zostaną przedstawione również marki zakwalifikowane do plebiscytu Top Avanti 2019: z każdej kategorii (m.in bielizna, obuwie, kosmetyki) jury wybrało 5 produktów, które będą walczyć o miano najlepszych w swojej kategorii. Szczegóły wydarzenia: https://topavanti.pl/

Lutowe „Avanti" w sprzedaży już od 24 stycznia. Nie przegapcie tego numeru!

Więcej o:
Copyright © Agora SA