Szkocka krata i lata 80 w styczniowym numerze "Avanti" dostępnym również z kosmetykami

Jak wyglądać modnie i szykownie zarówno na nartach, jak i na klubowym parkiecie? - styczniowe "Avanti" to propozycje stylowych zestawów na stok, inspirujące stylizacje karnawałowe oraz ogromny wybór zimowych kreacji. W numerze nie zabraknie prezentacji trendów na nadchodzący sezon i inspiracji zarówno na wieczorowe wyjście, jak i domowe, wygodne ubranie. Najnowsze wydanie miesięcznika będzie dostępne również w wersji z kosmetykami - maseczką do twarzy i kolagenowymi płatkami pod oczy.

Tematem miesiąca jest najmodniejszy wzór sezonu – szkocka krata. Stylistki radzą jak ją nosić i z czym zestawiać, aby wyglądać trendy niezależnie od okazji. W numerze znalazł się przegląd najciekawszych sukienek, spódnic, marynarek, spodni czy akcesoriów we wzór szkockiej kraty.

Avanti styczniowe wydanieAvanti styczniowe wydanie Natalia Urbaniak

Dodatkowo, w numerze przedstawiony został m.in. ogromny wybór zimowych ubrań i akcesoriów – ciepłych i funkcjonalnych rzeczy, które pozwolą nie rezygnować z aktywności na dworze mimo mrozu. Podpowiadamy również jak zadbać o dłonie zimą, co robić by zachować ich młody wygląd oraz jak pomóc im zregenerować się. 

A ponadto obszerny ranking lakierów do włosów - najczęściej wybieranego kosmetyku do stylizacji, najciekawsze nowości w makijażu, pielęgnacji oraz kosmetykach do włosów, a także wszystko co trzeba wiedzieć o białych traperach oraz podpowiedzi ciekawych prezentów na ostatnią chwilę.

Tego wydania „Avanti” szukaj także z kosmetykami pielęgnacyjnymi: maseczką do twarzy  od Bielendy i kolagenowymi płatkami pod oczy marki Czyste Piękno.

Więcej o:
Copyright © Agora SA