Grudniowe Avanti już w kioskach: szykuj się na wielkie wyjście

Redakcja
22.11.2019 08:30
Jaką kreację wybrać na nadchodzącego wielkimi krokami Sylwestra? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby zachwycić swoją stylizacją! Płaszcz czy kożuch? Które okrycie jest tegorocznym strzałem w dziesiątkę? W grudniowym numerze "Avanti" znajdziesz również przegląd najlepszych kosmetyków i zapachów 2019 roku! Te produkty z pewnością zagoszczą w Twojej kosmetyczce na dłużej!

W grudniowym wydaniu Avanti mamy dla Was mnóstwo propozycji kreacji zarówno wieczorowych, na szalone zabawy w klubie, jak i bardziej klasycznych, na rodzinna kolacje w domowym gronie.

Grudniowe wydanie AvantiGrudniowe wydanie Avanti Avanti

Nasze stylistki zaproponowały trzy różne rodzaje stylizacji: romantyczne, minimalistyczne i rockowe z pazurem. Jest w czym wybierać! Do tego butiki z pięknymi akcesoriami, kosmetyczne hity roku w makijażu, zapachach i pielęgnacji oraz świetny i bardzo praktyczny poradnik, jak zrobić perfekcyjny makijaż na wigilijna kolacje i na imprezę. Do tego wszystkiego mnóstwo pomysłów na prezenty. Z nami nie zagubicie się w przedświątecznym szaleństwie!

Więcej o: