Sierpniowe "Avanti" z tonikiem i płynem micelarnym 2w1

Redakcja
26.07.2019 11:43
Sierpniowe wydanie

Sierpniowe wydanie (Avanti)

Festiwalowe stylizacje w bieli, surferski styl w plażowym wydaniu, letnia biżuteria z muszlami, wybór modnych espadryli i eko trendy w makijażu - to niektóre z tematów, które znajdą się w najnowszym "Avanti". Sierpniowy numer miesięcznika ukaże się na rynku w piątek, 26 lipca br. Wydanie będzie można kupić także w wersji z kosmetykiem - tonikiem i płynem micelarnym w jednym.

Tematem sierpniowego „Avanti” są białe stylizacje z lekkim pazurem. Stylistki miesięcznika pokażą, jak przełamać romantyczne biele skórą, zamszem czy dżinsem. W numerze pojawi się również moda plażowo-surferska, w której panuje wolność zestawiania romantycznych, kobiecych elementów ze stricte sportowymi. Fanki modnych wakacyjnych klimatów będą mogły przejrzeć wybór lekkich, kolorowych espadryli, a także biżuterii z motywem muszli.

Sierpniowa okładkaSierpniowa okładka Avanti

Na okładce sierpniowego wydania znalazła Andżelika Chruścińska – czytelniczka „Avanti”, laureatka konkursu „Dziewczyna na okładkę", który redakcja ogłosiła w majowym numerze.

W dziale Uroda najważniejszym tematem najnowszego wydania jest ekologia. Redakcja „Avanti” wraz z ekspertami WWF przybliży ekologiczne nowinki w makijażu i podpowie, co zrobić, aby dołożyć własną cegiełkę do ratowania planety.

Sierpniowe wydanie z dodatkiemSierpniowe wydanie z dodatkiem Avanti

Więcej o: