Sierpniowe Avanti już w kioskach! Co znajdziecie w nowym numerze?

Lato to najlepszy moment na zabawę modą, dlatego mamy dla was kilka inspiracji z różnych stron świata: od Azji, aż po Amerykę Południową. W najnowszym numerze znajdziecie również bajeczne espadryle, ubrania w kolorze mroźnego różu, lniane marynarki, satynową bieliznę, bluzki i sukienki z hiszpańskim dekoltem.

Avanti sierpieńAvanti sierpień materiały prasowe

„Projektanci z Japonii zainspirowali się kimonem. My pokazujemy Wam, jak oswoić ten piękny klasyk. Inny kierunek to Peru i styl boho latino – nieco egzotyczny, przebogaty i .. bardzo praktyczny. Ponad wszystkim jednak unosi się duch romantyzmu – niezwykle kobiece, zwiewne stylizacje prezentujemy w temacie miesiąca”. Pisze we wstępie do sierpniowego numeru Marta Kulczycka, redaktor naczelna „Avanti”. 

W dziale uroda przetestowałyśmy dla Was mascary pogrubiające i prezentujemy najmodniejszy letni makijaż z kolorowymi kreskami na powiekach.

A już za miesiąc w Avanti kolejny Weekend Zniżek! We wrześniowym numerze znajdziecie mnóstwo kuponów rabatowych, a więc szans na bardzo atrakcyjne, lecz znacznie tańsze niż zwykle zakupy. Nie przegapcie okazji!

A więc:

Avanti! Idziemy na zakupy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.