• Link został skopiowany

Gwiazdy na Jupiterach Roku Plotka. Julia Kamińska przyciąga wzrok - body z wycięciem to dzieło polskiej marki!

Gala Jupiterów Plotka odbyła się z pełnym rozmachem, przyciągając barwne osobistości polskiego show-biznesu. Jedną z nich była Julia Kamińska, która zachwyciła eleganckim body z wycięciem od polskiej marki. Zobacz, jakie stylizacje wybrały gwiazdy tego wieczoru!
Julia Kamińska na Gali Jupiterów Plotka
fot. AKPA

Julia Kamińska zachwyca na Gali Jupiterów. Sięgnęła po body polskiej marki!

1 kwietnia odbyła się Gala Jupiterów Plotka, podczas której wyróżniono najbardziej popularne i wpływowe postacie polskiego show-biznesu. Nagrody przyznano w kilku kategoriach, takich jak Gwiazda Roku, Kosmiczne Show Roku czy Duet Nie z Tej Ziemi. Jedną z zaproszonych gościń była Julia Kamińska, która podczas gali zaprezentowała autorski utwór "MSNR". Aktorka zdecydowała się na czarny total look, w którym główną rolę odgrywało dopasowane body z sercowatym wycięciem, pochodzące z kolekcji polskiej marki Undress Code. Kamińska zestawiła je z eleganckimi spodniami garniturowymi i lakierowanymi botkami z kwadratowym noskiem. Zadbała również o wieczorowy dodatek - srebrne kolczyki, które podkreśliły jej naturalną elegancję. 

Julia Kamińska na Gali Jupiterów Plotka
Julia Kamińska na Gali Jupiterów Plotkafot. AKPA
Czarne body Heart Out marki Undress Code
Czarne body Heart Out marki Undress Codefot. Undress Code

Stylizacje gwiazd na Gali Jupiterów

Na ściance gali Plotka tuż obok Julii Kamińskiej zapozowała również Honorata Skarbek, która błyszczała od stóp do głów w srebrnej kreacji maxi z jednym rękawem od Violi Piekut. Magda Gessler postawiła na wyrazisty czerwony komplet w kwiecistym motywie, Klaudia Halejcio wybrała beżowy lakierowany płaszcz marki MMC Studio, a Malwina Wędzikowska sięgnęła po różowy sweter z asymetrycznym kołnierzem i skórzaną spódnicę marki Loewe. Gwiazda wieczoru, Małgorzata Rozenek-Majdan, która odebrała statuetkę Największej Gwiazdy Ostatnich 18 lat, zachwyciła w czarnej błyszczącej sukience, do której dobrała eleganckie rękawiczki. 

Honorata Skarbek / Magda Gessler / Klaudia Halejcio
Honorata Skarbek / Magda Gessler / Klaudia Halejciofot. AKPA
Magda Gessler i Małgorzata Rozenek-Majdan
Magda Gessler i Małgorzata Rozenek-Majdanfot. AKPA

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: