• Link został skopiowany

Rieker wyprzedaje najmodniejsze botki sezonu - w CCC są teraz taniej aż o 40%. Cieplutkie i stylowe

Nie od dziś wiemy, że botki Rieker to kwintesencja wygody, stylu i elegancji. Na jesień są prawdziwym niezbędnikiem w każdej garderobie. Jeśli jeszcze nie masz takich u siebie to dobrze się składa, bo w CCC wpadły teraz na promocję.
Botki
fot. @conceptosdeestilo

Zimą i jesienią liczy się jedno: buty, które łączą w sobie komfort noszenia, solidne wykonanie i modny design. Rieker od lat uchodzi za markę, która doskonale rozumie potrzeby kobiet: tworzy obuwie wygodne, a przy tym zgodne z aktualnymi trendami. Nic więc dziwnego że to właśnie tam wyszukaliśmy najmodniejszy model na ten sezon. 

Te botki to klucz do modowego sukcesu. Jesienią będą liczyć się tylko one

Botki na jesień i zimę powinny przede wszystkim odznaczać się wygodą i stylem. Tak też jest w przypadku tego modelu od Rieker.

Botki
Botkifot. ccc.eu

Utrzymane w prostym i klasycznym stylu nie mają zbędnych ozdób, dzięki czemu bez trudu dopasują się do każdej stylizacji. To zdecydowany plus, bo często zależy nam właśnie na praktyczności i uniwersalności obuwia. 

Dodatkowo są one wykonane z wysokiej jakości skóry, przez co mamy pewność, że ten model to nie tylko jednosezonowa opcja. Ich trwałość i porządne wykonanie może zawstydzić nawet najdroższe modele.

Buty mają także wewnętrzne ocieplenie z syntetycznego futerka, dzięki czemu stopa nie tylko nie zmarznie, ale także jest niczym na chmurce. 

Cena, która nie powala? W CCC są teraz na promocji

Jesteśmy przyzwyczajone, że za stylowe i eleganckie botki na sezon jesienno-zimowy przyjdzie nam wiele zapłacić. A co gdybym powiedziała ci, że ten model od Rieker jest teraz na przecenie w CCC? Ich aktualna cena jest niższa aż o 40%, więc jeśli jeszcze nie masz swojej ulubione pary, to chyba właśnie ją znalazłaś. 

Warto sprawdzić: Ta klasyczna bluzeczka z kwadratowym dekoltem sprawdzi się w każdej jesiennej stylizacji. Cena? 30 zł

 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: