Tuniki powracają w wielkim stylu! Mamy efektowne, sprzyjające sylwetce modele w świetnej cenie. Sprawdź!

Sprzyjające sylwetce ubrania to oczekiwanie kobiet chcących uzyskać świetną figurę dosłownie w kilka minut. Aktualnie do łask wróciły popularne niegdyś tuniki, które i teraz zostały docenione przez dziewczyny z branży. Sprawdź nasze propozycje, bo to one zdominują tegoroczne stylówki!

Tuniki: dostępne w najróżniejszych kolorach

Trendy nieustannie się zmieniają, co sezon pojawiają się całkiem nowe propozycje lub wracają te, które lata temu były rozchwytywane jak świeże bułeczki. Dotyczy to także tuniki - jeszcze kilka sezonów temu robiła furorę w stylizacjach na każdą okazję, aby zniknąć na kilka lat i powrócić w wielkim stylu! Ten element garderoby jest niezwykle wszechstronny i to nie tylko przez to, że możesz nosić go jako sukienkę lub jako górę do spodni lub spódnicy. Feeria barw w jakiej występuje też robi swoje! Czarne i białe tuniki włożysz na ważne uroczystości, natomiast kolorowe świetnie sprawdzą się na co dzień i imprezy plenerowe. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie.

TunikiTuniki Fot. molly.pl

Tuniki: świetne niezależnie od okazji

Tuniki nosi się raczej do czegoś niż solo, natomiast są modele, które z powodzeniem zastąpią ci sukienkę! Jedną z naszych propozycji jest tunika bombka na cienkich ramiączkach, którą włożysz na imprezę lub spacer po plaży. Wartą uwagi tuniką jest też ta o długości midi z efektownymi rozcięciami. Będzie wyglądać świetnie w połączeniu ze spodniami w tym samym kolorze. Ma długi rękaw, a więc włożysz ją nie tylko latem, ale tak naprawdę o każdej porze roku. Sprawdź też inne nasze propozycje!

TunikiTuniki Fot. molly.pl

Tuniki: idealne na każdą sylwetkę

Kobiety kochają tuniki między innymi za to, że pasują na każdą sylwetkę! Niezależnie od tego czy jesteś typem klepsydry, gruszki czy jabłka, tunika będzie strzałem w dziesiątkę. Możesz wybrać modele sfokusowane na talię lub takie, które sprytnie zamaskują brzuszek i zbyt szerokie biodra, a przy tym optycznie wydłużą nogi. Wybierz nasze propozycje, a będziesz zachwycona efektem!

TunikiTuniki Fot. molly.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.