Takie torebki znajdziesz tylko w Medicine! Proste, a zarazem efektowne. Superceny

Bez torebki żadna kobieta się nie obejdzie! Warto wybierać takie modele, które będą praktyczne i efektowne zarazem. Sprawdź nasze propozycje z Medicine obok których nie da się przejść obojętnie. Mają świetne ceny!

Torebki Medicine - brązowe

Bez torebki jak bez ręki! W końcu to w niej trzymasz wszystko czego potrzebujesz, kiedy wychodzisz na miasto, na zakupy czy na randkę. W podróży też się przyda! A zwłaszcza model shopper, który jak to torba na zakupy musi zmieścić wszystko i być przy okazji poręcznym i wygodnym dodatkiem. W Medicine znajdziesz warte uwagi propozycje, które wcale nie kosztują dużo. Modele w brązowym kolorze świetnie sprawdzą się do wszystkiego i na każdą okazję. Mają kieszonki i przegródki, a więc będziesz mogła sobie wszystko posegregować. Sprawdź nasze propozycje!

Torebki MedicineTorebki Medicine Fot. Answear.com

Torebki Medicine - w ciekawe printy

Wiosną i latem warto wybierać takie elementy garderoby, które w mig wprowadzą w dobry nastrój. Każdą stylizację możesz podkręcić torebką w ciekawe printy! Modele marki Medicine prezentują się bardzo efektownie i przyciągają wzrok! Piękne kwiaty czy motywy z popularnych obrazów idealnie odnajdą się w wiosennych i letnich stylizacjach. Do wyboru masz shopperki, crossbody czy listonoszki. Wybierz taki model, który najbardziej ci odpowiada!

Torebki MedicineTorebki Medicine Fot. Answear.com

Torebki Medicine - beżowe, białe

Na czarne torebki nie trzeba nikogo namawiać - są, były i będą popularne przez względu na panujące trendy. Ale odłóżmy czerń na bok chociaż na chwilę. Teraz to beżowe i białe torebki rządzą! Dopasujesz je do sukienki, szortów, jeansów - do czego tylko zechcesz! Modele Medicine są bardzo praktyczne, bo posiadają dużo kieszeni i przegródek, a więc znajdziesz tam miejsce na wszystkie drobiazgi, które w danej  chwili potrzebujesz. Niektóre modele posiadają ozdobne dżety lub inne błyskotki, co tylko jeszcze bardziej podkręca ich look. Sprawdź nasze propozycje!

Torebki MedicineTorebki Medicine Fot. Answear.com

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.