Najwygodniejsze kapcie i klapki po domu już od 27 zł [przegląd]

Wiosenne porządki powinny obejmować również wymianę różnego rodzaju kapci! Szukasz wygodnego modelu na teraz? Zapraszamy na przegląd!

Przegląd kapci

Deichmann oferuje szeroki wybór kapci, które są nie tylko wygodne, ale i świetnie wyglądają w domowych stylizacjach. Mięsiste i pozwalające odpocząć stopom w każdym kroku. Jak to wygląda cenowo? Bardzo przystępnie! Wygodne kapcie kupicie już od 27 zł!

Przegląd klapek

Majówka tuż tuż, a pracę w ogrodzie czekają? Wybierz klapki ze sklepu Deichmann, które są równie wygodne, co praktyczne. Te w ciemnych kolorach będą łatwe w utrzymaniu czystości. Klapki to również najlepsza alternatywa dla kapci. Są antypoślizgowe i zapewniają większą przeciwność, dlatego wiele osób decyduje się właśnie na nie. Jednym z najchętniej wybieranych modeli przez dojrzałe panie są klapki na korkowej wyższej i wygodnej podeszwie, które nadają się zarówno do chodzenia po domu, jak i na zewnątrz. Jeszcze inne kobiety uwielbiają klapki typu basenowe, a i miłośniczki Crocsów znajdą w Deichmannie swoje perełki. 

Kapcie na miejskie wypady 

Jeśli ponad wszystko cenisz wygodne obuwie i najchętniej całe życie przechodziłabyś w kapciach – nic łatwiejszego. Podczas naszego przeglądu znalazłyśmy również kilka idealnych modeli miejskich, w których chodzi się jak w miękkich kapciach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.