Klasyka w luźnym wydaniu. Małgorzata Kożuchowska zachwyca stylizacją!

Uwielbiana przez Polaków aktorka, Małgorzata Kożuchowska ostatnio pochwaliła się na swoim koncie na instagramie piękną stylizacją z wyjazdu - jest klasyczna, kobieca, ale przede wszystkim wygodna. Zainspirowane stylizacją gwiazdy, znalazłyśmy kilka podobnych ubrań w naszych ulubionych sklepach.

Małgorzata Kożuchowska - styl 

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu nazywana jest "ikoną stylu". Jej stylizacje inspirują kobiety w każdym wieku, a szczególnie te, które uwielbiają klasykę. Jest wierna ponadczasowym trendom, ale nie boi się eksperymentować z modą. W swoim ubiorze z powodzeniem łączy kobiecy wdzięk z niewymuszoną elegancją. Ostatnio na swoim instagramie podzieliła się klasyczną stylizacją w luźnym wydaniu. Nie zabrakło wiosennej świeżości i bardzo modnych w tym sezonie dodatków. Nic dziwnego, że fani aktorki byli zachwyceni! 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. Małgorzata Kożuchowska

Klasyka w luźnym wydaniu 

Aktorka na wyjeździe postawiła na prosty, elegancki, ale niezobowiązujący look, w którym zestawiła ze sobą czarną marynarkę o swobodnym kroju z kremowymi spodniami w stylu wide leg. Do całości dobrała wygodne, białe buty sportowe oraz beżową kopertówkę. W jej stylizacji nie zabrakło również elementów cichego luksusu - look dopełniła barwną gawroszką delikatnie związana na szyi oraz bardzo modnymi okularami Céline. Jak wam się podoba? My jesteśmy zachwycone! 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. Małgorzata Kożuchowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.