Magiczny rabat od marki Bielenda - kosmetyk dla twojego znaku zodiaku -55%. Uzyskanie go jest bajecznie proste, sprawdziłam!

Wypełniłam krótki formularz na stronie bielenda.com i otrzymałam kod rabatowy -55% na kosmetyk dopasowany przez markę do mojej daty urodzenia. Nieważne, czy jesteś zodiakarą, czy nie, z takiej okazji żal nie skorzystać.

Kosmetyk dla twojego znaku zodiaku od marki Bielenda

Jeśli jesteście ciekawe, jaki kosmetyk według Bielendy jest idealny dla waszego znaku zodiaku, możecie łatwo to sprawdzić. Wystarczy wejść na stronę bielenda.com/horoskop i wypełnić krótki formularz. W wyjątkowej akcji #BeautyHoroskop zyskacie rabat 55% na kosmetyk, który jest wam zapisany w gwiazdach, a marka prześle wam specjalny kod rabatowy na maila. Wystarczy podać imię, datę urodzenia, e-mail i opcjonalnie numer telefonu. 

Wypełniłam formularz i po chwili dostałam już maila z moją beauty wróżbą na 2024 rok. Moim kosmetykiem jest Masełko do ciała z linii Body Ceremony od Soraya. Jego cena regularna to 18,99 zł, ale po wpisaniu kodu rabatowego cena wyniosła 8,55 zł!

Jeśli jesteście ciekawe waszej kosmetycznej przepowiedni na 2024 rok i chcecie upolować kod rabatowy -55% na wyjątkowy produkty marki Bielenda, Bodyboom lub Soraya zajmie wam to dosłownie chwilę! 

Zobaczcie, jakie produkty mogą być wasze w dużo niższej cenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.