Te akcesoria przydadzą się zawsze! Miękkie kapcie, urocze skarpetki czy butelka na wodę, to pomysłowe prezenty na Dzień Kobiet od marki Soxo.

Butelka, którą możesz mieć zawsze przy sobie, mięciutkie kapcie czy urocze, zabawne skarpetki? Znalazłyśmy w Soxo pomysłowe prezenty z okazji Dnia Kobiet. Te akcesoria sprawdzą się zawsze w domowym zaciszu i nie tylko. Bo prezent nie musi być drogi!

Uniwersalne butelki

Wybierz wygodne, wielorazowe butelki na wodę, które można łatwo nosić przy sobie. Oferowane w różnych wielkościach i kolorach, te butelki są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Dzięki nim można cieszyć się ulubionym napojem w każdej chwili, dbając jednocześnie o środowisko.

butelkibutelki fot. Soxo

Wygodne i miękkie kapcie

Nic nie relaksuje tak jak miękkie kapcie po długim dniu. Wybierz puchate, wygodne kapcie, które otulą stopy ciepłem i komfortem. Niech każdy krok będzie jak chodzenie po chmurach, a wieczorne relaksujące chwile staną się jeszcze bardziej przyjemne.

kapciekapcie fot. Soxo

Zabawne i urocze skarpetki

Dodaj odrobinę humoru do garderoby, wybierając zestaw zabawnych skarpetek. Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu! Skarpetki ze wzorem smakołyków, owoców , czy wina, to doskonały sposób na dodanie odrobiny radości do codzienności. Dzień Kobiet powinien być szczególny, a można zadbać o jego wyjątkowość dzięki prezentom, poprawiającym humor i samopoczucie. 

skarpetkiskarpetki fot. Soxo

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.