Jak się ubrać na wesele nosząc duże rozmiary? [Moda plus size]

Klaudia Stawska
17.06.2017 09:00
Jak się ubrać na wesele nosząc duże rozmiary?

Jak się ubrać na wesele nosząc duże rozmiary? (fot. istock /OMGIMAGES)

Wybierasz się na ślub i wesele jako gość i szukasz odpowiedniej stylizacji? Zobacz nasze propozycje, które przygotowałyśmy z myślą o kobietach noszących duże rozmiary.

Długa sukienka na wesele

Długa sukienka sprawia, że sylwetka wydaje się wyższa i smuklejsza, przez co świetnie sprawdza się w przypadku kobiet noszących większe rozmiary. Latem możemy wybrać jaśniejszy kolor, np. pastelowy. Martwisz się, że jasne kolory pogrubiają? Nic z tych rzeczy, o ile wybierzesz właściwy fason sukienki i dobrze dobierzesz akcesoria.

Długa sukienka na weselekolaż avanti24 /materiały partnerów

Krótka sukienka na wesele

Krótka sukienka o idealnie dobranym fasonie będzie również świetnym wyborem. Proponujemy kreację w wyrazistym kolorze lub o ciekawym deseniu, dzięki czemu będziesz przyciągać uwagę, ale nie skupisz jej na niedoskonałościach sylwetki. Wybierając krótką sukienkę, obowiązkowo dobierz buty na obcasie, aby optycznie wysmuklić nogi, a tym samym całą sylwetkę. Pamiętaj przy tym, że im bardziej strojna i odważna będzie sukienka, tym bardziej stonowane dodatki powinnaś do niej wybrać. Nie chcesz chyba przyćmić panny młodej?

Krótka sukienka na weselekolaż avatni24 /materiały partnerów

Kombinezon na wesele

Jeżeli nie jesteś miłośniczką sukienek, to najlepszym wyborem na wesele będzie kombinezon. Nie podzieli on sylwetki na dwie części, jak to się dzieje w przypadku zestawów spódnica lub spodnie i bluzka. Jednokolorowy model wysmukli, podobnie jak sukienka o długości maxi. Możesz w tym wypadku dobrać akcesoria w ciekawych barwach, kształtach czy deseniach, by przyciągnąć uwagę.

Kombinezon na weselekolaż avanti24 /materiały partnerów

Bez względu na noszony rozmiar, wybierając się na wesele masz prawo wyglądać świetnie i czuć się fantastycznie. Jeżeli nie wiesz, jaki fason sukienki będzie najkorzystniej wyglądał na twojej sylwetce, sprawdź nasz poradnik, jak dobrać kreacje do figury >>>

Więcej o: