Komedie Netflix: nowości, które uraczą cię potężną dawką humoru! Wśród nich polska komedia romantyczna Netflixa

Potężna dawka humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła, dlatego też wybieramy komedie Netflix: nowości, które wprawią cię w dobry nastrój. Wśród propozycji znajdziesz pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa, która lada dzień pojawi się na popularnej platformie - sprawdź!

Komedie na Netflix - ,,Miłość do kwadratu”

Tuż przed Świętem Zakochanych, bo 11 lutego na platformę trafi pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa pt. Miłość do kwadratu. To historia nauczycielki Moniki (w tej roli Adrianna Chlebicka), która prowadzi także drugie życie, jako modelka Klaudia. A wszystko po to, aby spłacić dług swojego ojca. Podczas jednej z sesji zdjęciowych dziewczyna poznaje popularnego dziennikarza i kobieciarza Enzo (w tej roli Mateusz Banasiuk). Ta dwójka szybko staje się zaciętymi wrogami, ale jak to często bywa – od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok. Zarys fabuły cię zaciekawił? Nas bardzo!

Komedie na Netflix - ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam: Zawsze i na zawsze”

W finale trylogii Lara Jean Covey musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jej miłość do Petera przetrwa po maturze. Zwłaszcza, że on chce zdawać na kalifornijskiego Stanforda, a jej marzy się Nowy Jork i jak wiadomo z innych komedii romantycznych, związek na odległość niemal nigdy się nie udaje. Słodko-gorzkie pożegnanie z młodością w tej produkcji jest przede wszystkim słodkie – to w końcu film dla nastolatek, którym trzeba dać nadzieję na przyszłość. Przed premierą trzeciej części, która będzie miała miejsce 12 lutego, warto przypomnieć sobie pozostałe dwa filmy na podstawie powieści Jenny Han.

Komedie na Netflix - ,,O wszystko zadbam”

Film opowiada historię Marli Grayson - odnoszącej sukcesy opiekunki prawnej, która bez skrupułów nagina przepisy dla własnej korzyści finansowej. Nie inaczej miało być w przypadku jej nowej, na pierwszy rzut oka zupełnie zwyczajnej klientki. Szybko okazuje się jednak, że skrywa ona mroczne sekrety, a Marla i jej partnerka nieświadomie wplątują się w wojnę z bezlitosnym przeciwnikiem. Film trafi na platformę Netflix już 19 lutego.

Komedie na Netflix - ,,Moxie”

Tytuł ten pojawi się na platformie dopiero 3 marca, ale już teraz warto o nim wspomnieć. Zobaczysz w nim losy pewnej 16-latki, która ma dość seksizmu panującego w jej liceum. Aby coś zmienić, postanawia publikować zina pt. Moxie, w którym demaskuje występki i uprzedzenia panujące w szkole, czym niespodziewanie wznieca rewolucję. Stojąc na jej czele, Vivian nawiązuje nowe przyjaźnie ze zwolenniczkami i zwolennikami ruchu, który wznosi się ponad podziały szkolnych paczek i klubów. Młodzi ludzie wspólnie uczą się, w jaki sposób radzić sobie z blaskami i cieniami szkolnego życia.