Wzruszające seriale Netflix z wątkiem miłosnym i komediowym - przepis na udany wieczór!

Wieczory niesamowicie ci się dłużą? W takim razie odpal wzruszające seriale Netflix z wątkiem miłosnym i komediowym. To przepis na udany wieczór! Produkcje, które proponujemy, cieszą się ogromną popularnością i wciągają od pierwszego odcinka. Daj się porwać historiom, które wzruszają, ale jednocześnie są pełne radosnych momentów!

Wzruszające seriale Netflix - ,,Telefonistki"

Kiedy cztery kobiety z różnych środowisk rozpoczynają pracę w nowo powstałej siedzibie państwowej spółki telefonicznej, stykają się z zazdrością, zawiścią i zdradą, co od początku pracy będzie im towarzyszyć każdego dnia. Pogoń za karierą i sukcesem przeplatać się będzie z miłością i przyjaźnią. Okaże się, że życie kobiet w latach 20. w Hiszpanii nie należało do najprostszych. Nieustanna walka o prawa równe z mężczyznami oraz przeciwstawienie się trudnościomi, z którymi każda z bohaterek boryka się we własnym życiu pozwalają bardziej zrozumieć siebie nawzajem. Do tego wszystkiego dochodzi miłość. Jak bohaterkom uda się to wszystko pogodzić? Obejrzyj serial już teraz!

Wzruszające seriale Netflix - ,,Jane the Virgin"

Wzruszające seriale NetflixWzruszające seriale Netflix Fot. Netflix

Czy to możliwe, żeby kobieta, która zdecydowała się zachować dziewictwo aż do ślubu może być w ciąży? Okazuje się, że tak – Jane Gloriana Vilanueva jest tego najlepszym przykładem. Młoda Amerykanka o wenezuelskich korzeniach pochodzi z tradycyjnej i bardzo religijnej rodziny, którą do zachowania cnoty do momentu małżeństwa ze swoim chłopakiem Michaelem namówiła babcia. Wszystko komplikuje się jednak, kiedy podczas wizyty u ginekologa zostaje sztucznie zapłodniona. Okazuje się, że dawcą jest Rafael Solano, młodzieńcza miłość Jane, żonaty dawny playboy, który w wyniku choroby nowotworowej został bezpłodny. Kobieta musi podjąć decyzję dotyczącą niespodziewanej ciąży, macierzyństwa oraz wyboru między biologicznym ojcem dziecka a mężczyzną, którego ma poślubić.

Wzruszające seriale Netflix - ,,Ania, nie Anna"

Wzruszające seriale NetflixWzruszające seriale Netflix Fot. Netflix

Ania, nie Anna to najnowsza adaptacja znanej historii Ani z Zielonego Wzgórza. Zaczyna się ona, kiedy rodzina Cuthbertów ze względu na rosnące obowiązki w gospodarstwie postanawia adoptować chłopca, by ten pomógł im w codziennych pracach. Niespodziewanie, zamiast chłopaka, do ich domu wkracza trzynastoletnia ruda dziewczynka, Anna Shirley. Młoda dziewczyna szybko wywróci spokojne życie domowe Cuthbertów do góry nogami. Historia opowiedziana jest w sposób nowoczesny, by jednocześnie zaspokoić oczekiwania miłośników prozy Lucy Mount Montgomery oraz współczesnego widza.

Wzruszające seriale Netflix - ,,Plan na miłość"

Elsa nie ma szczęścia w miłości, a każda jej relacja kończy się fiaskiem - w przeciwieństwie do jej bliskich, którzy już dawno ułożyli sobie szczęśliwie życie. Wspierają ją jednak, ale ich starania na niewiele się zdają i wciąż obserwują malejącą pewność siebie przyjaciółki. Dlatego postanawiają pomóc jej potajemnie w miłości i wpadają na pomysł zatrudnienia mężczyzny do towarzystwa. Ma on umówić się z Elsą na kilka randek i przywrócić jej wiarę w siebie (oraz w miłość). Co z tego wyniknie? My wiemy! Pora na ciebie.