Serial ,,Ty" Netflix: sezon 3 nadchodzi, a wraz z nim nowi członkowie obsady!

,,Hey you" wypowiedziane z ust przystojniaka może i miałoby pozytywny wydźwięk, ale nie w tej historii! Jeśli nie możesz się doczekać co wydarzy się dalej, mamy świetną informację, że serial ,,Ty" Netflix sezon 3 już niedługo powróci na ekrany. Wraz z nowymi odcinkami pojawią się też nowi bohaterowie! Kto? Ujawiamy informacje.

,,Ty" serial Netflix: opis

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby serialu Ty. Zachwycił widzów na całym świecie i całe szczęście, że będzie kontynuowany. Jeżeli jednak jakimś cudem nie kojarzysz fabuły produkcji, pomożemy ci nadrobić zaległości! Inteligentny, błyskotliwy i przystojny Joe Goldberg (Penn Badgley) zakochuje się w pięknej dziewczynie - Love Quinn (Victoria Pedretti), która jest początkującą poetką. Ma na jej punkcie obsesję i jest zdeterminowany, aby stworzyć z nią romantyczny związek. Do tego stopnia, że postanawia usunąć wszystkie przeszkody – a raczej każdego, kto stoi na drodze ich wspólnemu szczęściu. Joe zdobywa swoją ukochaną, która go akceptuje, ale w 2. sezonie również okazuje się być niezrównoważona. Może nawet bardziej, niż główny bohater? Ostatni odcinek nie pozostawił wątpliwości, że producenci nakręcą kontynuację, ponieważ Joe i Love spodziewają się dziecka, ale w jednym z ujęć główny bohater zauważa swoją kolejną ofiarę, a przynajmniej tyle można wywnioskować z ostatnich kadrów.

Serial ,,Ty" Netflix sezon 3: premiera

Na ten moment tak naprawdę nie wiadomo, kiedy dokładnie serial Ty Netflix sezon 3 trafi na platformę streamingową. Najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w 2021 roku, choć raczej bliżej jego końca, niż początku. Aczkolwiek Netflix zamiast ujawnić datę premiery, ogłosił nowych bohaterów, którzy dołączyli do obsady. Kto to będzie? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Serial ,,Ty" Netflix: obsada

Serial Ty Netflix ma zamówienie na 3. sezon od stycznia, ale produkcję wstrzymywano (do niedawna) ze względu na pandemię koronawirusa. Wiadomo, że w nowych odcinkach na ekrany powróci zarówno sam Joe, jak i jego druga ukochana, Love Quinn, która okazała się go warta. W serialu pojawi się też sporo nowych twarzy. Do obsady dołączą m.in. Scott Speedman (Animal Kingdom), Shalita Grant (Santa Clarita Diet) i Travis Van Winkle (The Last Ship). Speedman zagra milionera i CEO firmy, który jest także mężem i ojcem. To człowiek wycofany, mający problemy z komunikacją i ukrywający emocje. Grant wcieli się we wredną mamuśkę z przedmieścia, która tylko będzie udawać, że zaprosiła Love do swojego kręgu. Travis Van Winkle pojawi się w roli młodego bogacza, nowego znajomego Joego. Będzie się działo!

Na Avanti24.pl znajdziesz wygodne dresy w świetnych cenach to oglądania seriali!