Dorota Gardias zachwyca stylizacją w Sopocie. Uwagę przykuwają błękitne botki!

Od poniedziałku 21 sierpnia w Sopocie trwa Top of the Top Festival. Na scenie i na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd i inspirujących stylizacji. Zobaczcie, jak prezentowała się Dorota Gardias na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Top of The the Top Festiwal 2023

Jeden z największych festiwali muzycznych trwa! Top of the Top festival rozpoczął się 21 sierpnia i został zaplanowany na 4 dni. Jest to już szósta edycja tej muzycznej imprezy, podczas której na scenie Opery Leśnej występują najsłynniejsi polscy artyści. Wśród zaproszonych znalazła się Dorota Gardias, której stylizacja zachwyciła nie tylko nas, ale i również internautów. Zobacz, jak prezentowała się dziennikarka drugiego dnia festiwalu. 

Dorota GardiasDorota Gardias Fot. AKPA

Stylizacja Doroty Gardias 

Dziennikarka drugiego dnia festiwalu postawiła na klasyczny look z pazurem! Wybrała klasyczną, białą marynarkę, do której zestawiła top w paski oraz krótkie jeansowe spodenki z delikatnymi przetarciami. Do całości dobrała błękitne botki na szpilce i oczywiście efektowną biżuterię. Taka stylizacja to strzał w dziesiątkę również na nieco chłodniejsze dni. Wystarczy, że krótkie szorty zamienisz na jeansy lub cygaretki i masz gotowy look na jesień! Stylizacja spodobała się nie tylko nam, ale również internautom, którzy chętnie dodawali pozytywne komentarze na profilu dziennikarki. Naszą uwagę, szczególnie przykuły błękitne botki! Trzeba przyznać, że robią robotę w stylizacji i pięknie korespondują z białą marynarką. A jak wam się podoba look Doroty Gardias

Dorota GardiasDorota Gardias Fot. AKPA

Więcej o: