Katarzyna Cichopek olśniewa w soczystej pomarańczy. Ta sukienka przykuwa wzrok i pięknie eksponuje nogi!

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, uwielbiamy ją za jej naturalność i luźne podejście do mody! W finałowym odcinku show "You Can Dance" olśniewała w pięknej pomarańczowej sukience. Jak wam się podoba stylizacja gwiazdy?

Katarzyna Cichopek olśniewa! 

Katarzyna Cichopek swoją karierę zaczęła jako aktorka. Od lat wcielała się w rolę sympatycznej Kingi w serialu "M jak miłość", dzięki której zyskała dużą sympatię widzów. Szybko okazało się, że celebrytka ma też wiele innych talentów! Już prawie 18 lat temu Katarzyna Cichopek zachwycała na parkiecie drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami", wygrała nie tylko kryształową kulę, ale również miłość, która trwała aż 17 lat! Ostatnio mogliśmy oglądać ją jako jurorkę tanecznego show "You Can Dance - Nowa Generacja", gdzie zasiadając u boku takich gwiazd jak Agustin Egurrola czy Ida Nowakowska, oceniała poczynania młodych adeptów.

 

Stylizacja w finale "You Can Dance - Nowa Generacja" 

Nie od dziś wiadomo, że celebrytka uwielbia mocne kolory i odważne stylizacje, którymi chętnie dzieli się na swoim instagramie. W finale "You Can Dance - Nowa Generacja" postawiła na sukienkę mini projektu Violi Piekut w kolorze soczystej pomarańczy z mocno wyeksponowanym dekoltem i charakterystycznymi kwiatami na ramionach. Przyznajemy, że stylizacja robi wrażenie! Kasia wyglądała fenomenalnie! 

 

Oczywiście bez komentarza nie możemy zostawić również dodatków, które dobrała Katarzyna Cichopek do sukienki. Mieniące się sandały na szpilkach pięknie wydłużają nogi, a całość dopełnia efektowna biżuteria. Trzeba przyznać, że stylizacje celebrytki są coraz lepsze. Bardzo często widzimy ją w modnych marynarkach, koszulach czy spodniach z szeroką nogawką. W jej garderobie królują również kobiece sukienki i sportowe elementy, które dodają nonszalancji. A wam, jak się podoba styl Katarzyny Cichopek? 

 
Więcej o: