To ikona stylu wszystkich pięćdziesiątek! Aktorka Philippine Beaulieu zachwyca stylizacją w zielonej mini!

Znana z serialu Emily w Paryżu, aktorka, modelka i ikona stylu... Phiippine Baulieu to przykład do naśladowania dla każdej kobiety po 50. Nie boi się eksperymentować z własnym wyglądem, a przy tym pozostaje naturalna!

Moda to... zabawa!

Pięćdziesięciodziewięcioletnia Philippine Leroy Baeulieu w rok 2023 wchodzi pewnym siebie krokiem. Na małych ekranach pojawił się kolejny sezon "Emily w Paryżu", zaraz zaczną się zdjęcia do jego kontynuacji, a dodatkowo aktorka dumnie pojawia się na fashion weeku i emanuje na nim pozytywną energią. To znak, że życie po pięćdziesiątce może być fascynujące, pełne wyzwań i pięknych chwil. Aktorka swoją publiczność zachwyca wyrafinowanymi stylizacjami, które zachwycają nawet najbardziej wymagających krytyków mody. Reinterpretuje trendy na swój własny sposób - w branży mody to ona dyktuje warunki, a nie na odwrót!

 

Lekcja stylu według Philippine 

Ostatnio aktorka uraczyła nas na swoim Instagramie zdjęciem zrobionym gdzieś w hotelowym korytarzu. Kroczy na nim uśmiechnięta od ucha do ucha i podpisuje je "Udanej niedzieli piękni!". Naszą uwagę zwraca jej stylizacja, która zupełnie nie wpisuje się w znane przez nas stereotypy. Kto chociaż raz nie słyszał: "Ale to nie wypada!" albo "Kobieta po pięćdziesiątce nie powinna nosić mini". Philippine udowadnia, że nie interesują ją przyjęte wcześniej konwenanse i prezentuje na sobie kusą sukienkę z owalnym, lecz niemałym dekoltem. Butelkowozieloną propozycje zestawiła ze skórzanymi, wiązanymi muszkieterkami, a na jej uszach zagościły sporek kolczyki ze szmaragdami. Całość prezentuje się ze smakiem i klasą, a Philippine uciera nosa wszystkim tym, którzy w jakiś sposób próbują zaszufladkować kobiety.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.