Księżna Kate zaskakuje na gali BAFTA w kolczykach z Zary! Jednym z dodatków uhonorowała też królową Elżbietę II

W niedzielę wieczorem księżna Kate pojawiła się na gali BAFTA, której jej mąż, książę William jest zresztą patronem. Middleton na tę okazję wybrał olśniewającą suknię, jednak postawiła na dość zaskakujące jak na nią dodatki. Kolczyki to model ze znanej sieciówki!

Księżna Kate i jej oryginalne dodatki na BAFTA

O tym, że dodatki odgrywają dużą rolę w stylizacjach, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Ostatnio potwierdziła to sama księżna Kate. Żona księcia Williama na gali BAFTA pojawiła się w olśniewającej sukni, do której dobrała naprawdę efektowne akcesoria. Tym razem jej wybór padł na kwieciste kolczyki z kaskadowymi detalami 3D. Spostrzegawczy internauci bardzo szybko zauważyli, że to model z Zary. Niestety produkt nie jest obecnie dostępny w sklepie internetowym brandu, jednak można je było kupić za ok. 27,90 dolarów, czyli ok. 124 złote.

 

Kolejnym elementem, obok którego nie możemy przejść obojętnie, są operowe rękawiczki księżnej Walii. Do swojej kremowej kreacji Middleton dobrała model z czarnym kolorze, który świetnie kontrastował z resztą jej stroju. Okazuje się, że to właśnie ten dodatek może być hołdem dla zmarłej niedawno królowej Elżbiety II. Rękawiczki pochodzą z kolekcji brytyjskiej marki Cornelia James, która od lat dostarczała tego typu produkty nieżyjącej już monarchini.  

 

Zobacz też: ta polska marka jest symbolem jakości i ponadczasowego designu. Mokasyny i sneakersy na wiosnę kupisz w dobrej cenie!

Księżna Kate w sukni od ulubionego domu mody

Nie od dzisiaj wiadomo, że Alexander McQueen to jeden z ulubionych domów mody księżnej Kate. Middleton chętnie nosi ubrania z kolekcji designera nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień. Ostatnio księżna Walii w sukni z atelier brandu pojawiła się na gali BAFTA. Model w kremowym kolorze wyróżniał lejący się dół oraz ozdobne ramiączko na jedno ramię. Pasek w kolorze kreacji świetnie podkreślił sylwetkę żony Księcia Williama, a delikatnie rozkloszowany dół pozwolił wpisać się w wieczorowy dress code wydarzenia. W tej samej sukni tylko ze zmienionym detalem przy ramiączku pojawiła się zresztą już w 2019 roku. W ten sposób Synowa księżnej Diany udowodniła, że czasem wystarczy zmienić drobny element kreacji, by zaprezentować tę samą kreację w zupełnie nowym wydaniu.

 

Sprawdź więcej najnowszych treści o modzie na Avanti24.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA