Kylie Jenner paraduje z głową lwa na paryskim tygodniu mody! Ten look zszokował jej fanów

Kylie Jenner to jedna z gwiazd, które pojawiły się w poniedziałkowy poranek na pokazie najnowszej kolekcji haute couture Schirapelli na Tygodniu Mody w Paryżu. Gwiazda zaprezentowała się w klasycznej sukni, do której dobrała zaskakujący (nawet jak na nią) dodatek. Uwagę przykuwa realistycznych rozmiarów głowa lwa umieszczona z przodu kreacji.

Kylie Jenner to jedna z tych gwiazd, które starannie dobierają imprezy i wydarzenia, na których się pojawiają. Obecnie celebrytka przebywa w Paryżu, gdzie trwa właśnie Tydzień Mody. Młodsza siostra Kim Kardashian skorzystała z zaproszenia domu mody Schirapelli, który w poniedziałkowy poranek zaprezentował najnowszą kolekcję haute couture.

Miliarderka postawiła na zaskakującą stylizację. Bazą jej stroju była czarna, dopasowana suknia z gorsetowym wiązaniem na plecach oraz marszczeniami na dole kreacji. Uwagę fotoreporterów oraz zgromadzonych gości zwrócił jednak uwagę inny detal jej outfitu. Z przodu umieszczono sztuczną głowę lwa, która dzięki realistycznym rozmiarom dodawała stylizacji oryginalności.

Kylie Jenner postawiła oczywiście na projekt z najnowszej kolekcji Schirapelli, jednak wydaje się, że wybór tej właśnie kreacji ma także drugie dno. W weekend gwiazda po niemal roku oczekiwania zdradziła, że jej synek ma na imię Aire, co oznacza "lew Boży". Stylizacją na Tygodniu Mody w Paryżu, chciała zdaniem niektórych fanów, uhonorować zbliżające się pierwsze urodziny dziecka. 

Najmodniejsze "małe czarne" na każdą okazję [DOBRE CENY]

Więcej o: