Małgorzata Socha w kosmicznie drogiej stylizacji! Sama marynarka kosztowała 7500 zł

Małgorzata Socha, podobnie jak wielu innych celebrytów, wybrała się na urodziny jednego z warszawskich domów handlowych. Gwiazda na ściance zaprezentowała się w starannie dobranej i drogiej stylizacji. Postawiła na polską projektantkę, której produkty nosi Hailey Bieber i Rihanna.

Małgorzata Socha i jej jedwabna marynarka

Na urodzinach znanego, warszawskiego domu handlowego pojawiło się mnóstwo osobistości z polskiego show-biznesu. Na imprezie gościła także Małgorzata Socha. Aktorka zaprezentowała się fotoreporterom w kremowo-czarnej stylizacji. Look artystki tworzy kremowa, jedwabna marynarka od Magdy Butrym. Żakiet o prostym kroju można kupić w sklepie internetowym designerki za 7 500 złotych. Oprócz tego gwiazda zdecydowała się na pasującą kolorystycznie bluzkę z efektownym kwiatem 3D przy dekolcie. Ten produkt również pochodził z kolekcji polskiej projektantki i obecnie kosztuje 4 850 złotych.

Małgorzata Socha i jej torebka od YSL

Marynarka i bluzka to niejedyne produkty z wyższej półki cenowej, na które tego wieczoru postawiła Małgorzata Socha. Aktorka swój look uzupełniła torebką Saint Laurent w czarnym kolorze. Tak zwaną "hobo bag" wyróżnia lakierowana skóra oraz zapięcie na haczyk z logo brandu. W sklepie internetowym francuskiego domu mody można ją obecnie kupić za 1350 euro, czyli ok. 6300 złotych.

Małgorzata Socha w czarnym total look z twistem

Małgorzata Socha od lat inspiruje stylizacjami wiele Polek. Zresztą na Instagramie bez trudu znajdziemy wiele zdjęć jej outfitów. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie Dawida Wolińskiego. Artystka postawiła na czarny total look, jednak dzięki różnym tkaninom  strój był nie tylko ciekawy, ale i modny. Gwiazda zdecydowała się na czarną, luźną sukienkę ozdobioną cekinami, do której dobrała elegancką, klasyczną marynarkę. Całość naszym zdaniem prezentowała się niezwykle efektownie i stylowo.

Najmodniejsze marynarki damskie z wyprzedaży [DOBRE CENY]

Więcej o: