Anna Lewandowska na oficjalnej prezentacji męża na Camp Nou. To właśnie ta sukienka wzbudziła spore emocje!

Robert Lewandowski oficjalne piłkarzem FC Barcelony! Na oficjalnej prezentacji piłkarza na Camp Nou pojawili się także najbliżsi piłkarza na czele z Anną Lewandowską. Trenerka fitness postawiła na kreację od luksusowego brandu. Znamy cenę!

Anna Lewandowska kolejny raz w Dolce&Gabbana

Anna Lewandowska chętnie na ważne uroczystości i eventy wybiera sukienki od Dolce&Gabbana. Tak też było w ostatni piątek, gdy na Camp Nou oficjalnie zaprezentowano Roberta Lewandowskiego jako piłkarza FC Barcelony. Trenerka fitness postawiła na żakardową kreację mini z bufkami na rękawach. Błękitny kolor pięknie podkreślił wakacyjną opaleniznę influencerki. Model z motywem białych kwiatów na stronie internetowej brandu dostępny jest za 1550 euro, czyli ok. 7300 złotych.

Plama na sukience Anny Lewandowskiej?

Świat bardzo szybko obiegły zdjęcia Anny Lewandowskiej u boku męża na stadionie Camp Nou w Barcelonie. Uwagę zwracał jednak drobny szczegół, który pojawił się na sukience trenerki fitness. Z przodu można było dostrzec czarną plamę. Media zastanawiały się, czy rzeczywiście żona Roberta Lewandowskiego wyszłaby w poplamionej sukience. Bardzo szybko okazało się jednak, że podczas zdjęć na kreacji celebrytki usiadła po prostu sporych rozmiarów mucha.

Anna Lewandowska w komplecie od Dolce&Gabbana

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w efektownym dwuczęściowym komplecie od Dolce&Gabbana w sam raz na lato. Zestaw tworzył crop top za 695 euro (ok. 3270 zł) oraz spodnie z szerokimi nogawkami i wysokim stanem, które w sklepie online kosztują 1350 euro (ok. 6350 złotych). Produkt w zielonym kolorze wyróżnia roślinny motyw, który świetnie podkreśla wakacyjny charakter stylizacji. Trenerka fitness swój look uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi z białymi oprawkami oraz wygodnym warkoczem. 

Najpiękniejsze sukienki na lato z wyprzedaży 2022 [SPRAWDŹ]

Więcej o: